Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Diskuze k článku

4 komentáře

  1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
    Zdravím,

    stiahol a nainštaloval som si klávesnicu z odkazu vo Vašom článku, ale keď som ju chcel spustiť, píše mi: „Pri metóde vstupu je možné zhromažďovať zadávaný text… Chcete použiť túto metódu vstupu?“
    Tak teda neviem, či chcem?

    1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
      Dobrý den,
      díky za zajímavou informaci. Bohužel jsem to nemohl zkusit. Na druhou stranu nedělá tak samotný Android, anebo Chrome? Nevím, určitě je to na zvážení. Já osobně si nedělám iluze…

      Otázka jestli ta informace je tam proto, že klávesnice tak činí, anebo pro jistotu? U Windows 10 je to napsáno v licenčním ujednání přímo a natvrdo, že není místo pro pochyby, že Windows opravdu odesílají většinu dat.

      Každopádně díky za příspěvek.

      1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
        Áno, ale Windows 10 to robia zrejme iba teraz pri testovaní. A Android 5 je už vo finálnej verzii…
        Zaujímalo by ma, či to hlási aj niekomu ďalšiemu. (Ja som klávesnicu zatiaľ nepovolil.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Závody v pokroku v oblasti umělé inteligence jsou v plném proudu. Jednotlivé společnosti dělají vše proto, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší možnosti AI. Po dlouhé době je tu něco, v čem mohou technologičtí giganti skutečně soutěžit. Jedna z nejznámějších technologických společností, Huawei, se zaměří na zvýšení výroby svého AI čipu Ascend 910B na úkor výroby svých telefonů Mate 60, alespoň v jednom závodě.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Pravděpodobně jste narazili na problém, kdy film, televizní pořad nebo jiné video může být v některých částech příliš tiché a v jiných příliš hlasité. Google zavádí novou funkci v aplikaci YouTube pro televizory (nikoli YouTube TV), která má tento problém na televizorech vyřešit.
Jak může malá firma zvládnout rychlý růst a zároveň udržet vysokou kvalitu služeb? Pavel, majitel obchodu s designovým nábytkem, našel řešení v nástroji ChatGPT. Tento AI systém mu pomohl automatizovat komunikaci se zákazníky, zefektivnit marketing a úspěšně expandovat na zahraniční trhy. Pavel tak nejen zvládl nápor objednávek, ale také posunul své podnikání na novou úroveň, díky čemuž se mohl soustředit na to, co dělá nejlépe – design nábytku.

Nepřehlédněte

Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek