Středa , 20. 11. 2024

Nikola

ADATA představuje power banky s displejem

19. 10. 2016

19. 10. 2016

ADATA dnes představila chytré power banky s displejem P20000D a P12500D. Oba modely využívají efektivní lihium-ionové baterie s dlouhou výdrží, které splňují ty nejvyšší nároky. Přesnou informaci o zbývající energii obě zařízení ukazují na displeji.

Majitelé P20000D a P12500D rychle zapomenou na nejistotu spojenou s jednoduchými stavovými diodami nebo ukazateli nabití. Oba produkty totiž obsahují displeje, které v procentech ukazují stav nabití příslušné power banky. Vývojáři ADATA se tentokrát rozhodli poskytnout uživatelům naprosto přesné informace o stavu nabíjení namísto tradičního neurčitého přístupu.

Značná kapacita P20000D je plně dostačující pro 6,4 nabití průměrného smartphonu nebo 1,8 nabití průměrného tabletu. U obou modelů je nabíjení pohodlnější díky použití dvou USB konektorů s celkovým výstupním proudem až 2,1 A, takže uživatelé mohou nabíjet dvě zařízení současně a šetřit tak svůj čas, ať už nabíjejí telefon, tablet, herní ovladač, bezdrátová sluchátka, nebo jakékoliv jiné zařízení.

P20000D a P12500D chrání své uživatele, nabíjená zařízení i životní prostředí. To vše díky pečlivě vybraným bateriím a obalu odolnému proti nárazům, vibracím a ohni. Komplikované ochranné obvody zajišťují ochranu proti přebití, přehřátí, proudovému přetížení, nedostatečnému odběru, přílišnému vybití a zkratu. K bezpečnosti přispívá i možnost využít P20000D díky jasně svítivé LED diodě také jako užitečnou svítilnu. P20000D a P12500D se týká jednoletá záruka.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
Digitální bezpečnost není vázaná jen na období Vánoc, ale je aktuální po celý rok. V našem článku se zaměříme na to, jak efektivně chránit sebe a své blízké před online hrozbami. Od tipů na bezpečná hesla až po prevenci phishingu - získáte praktické rady a informace, které vám pomohou udržet digitální bezpečnost v každodenním životě.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek