Pátek , 14. 06. 2024

Roland

Aligator S5520: Na trh vstupuje první chytrý Aligátor pro seniory

25. 01. 2020

25. 01. 2020

S5220 Senior je proto vybaven speciálním nadstavbou s jednoduchým a výborně čitelným prostředím, díky kterému je ovládání snadné, přehledné a jednoduché. Uživatelé se nemusejí bát, že si omylem něco smažou nebo spustí něco, co nechtěli.

K dispozci jsou nejdůležitější funkce chytrých telefonů a důraz Aligator kladl především na možnost, být snadno ve spojení: uživatelé mohou používat aplikace jako např. Whatsapp, Messenger, Skype, Viber a další.

Podobně jako tlačítkové seniorské telefony i Aligator S5520 Senior podporuje službu SOS Locator. SOS tlačítko se však nachází přímo na hlavní obrazovce, nikoliv na zádech telefonu. Funguje stejně jako na tlačítkových modelech: po stisku telefon automaticky vytočí předem nastavená telefonní čísla a zároveň odešle nouzovou SMS zprávu, která díky vestavenému satelitnímu GPS přijímači obsahuje i přesnou polohu telefonu. Příjemce zprávy si tak jedním kliknutím snadno zobrazí v mapě, kde se telefon nachází.

Srdcem i mozkem S5520 je výkonný chipset Quad Core se čtyřjádrovým procesorem Cortex A7, 1GB operační paměti. Grafické aplikace podporuje 3D akcelerátor. Telefon reaguje svižně a bez problémů zvládá chod více programů najednou. Interní úložiště16GB lze doplnit microSD kartou do velikosti 512 GB. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a obě mohou být na příjmu současně. Pracovní a soukromé hovory vyřídíte z jednoho přístroje.

Další funkce: podpora Google Play, mobilní internet, Bluetooth a Wi-Fi přehrávání hudby a videa. Pro mobilní internet přijímače 3G/UMTS/HSPA, pro připojení handsfree, fitness náramků, smart hodinek a dalších periferií, sloužících například pro sledování zdraví a kondice, poslouží Bluetooth.

Aligator S5520 Senior lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek