Středa , 22. 01. 2025

Slavomír

Hammer Energy LTE 18×9 – odolný telefon do nepohody

24. 10. 2018

24. 10. 2018

Značka smartphonů myPhone na trh oficiálně uvádí nový smartphone myPhone Hammer Energy LTE 18×9. Odolný telefon s velkým 5,7″ displejem, který chrání vrstva Gorilla Glass. Telefonu nechybí moderní výbava současných telefonů jako je NFC pro bezkontaktní platby Google Pay, čtečka otisků prstů pro dokonalé zabezpečení, rychlý operační systém Android 8.1 Oreo a výkonný fotoaparát Sony s rozlišením 13 Mpx.

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 má odolnou konstrukci s certifikovanou normou krytí IP68. Ta počítá s odolností proti vniknutí vody, prachu, sněhu, písku a jiných nečistot dovnitř konstrukce. Dokonale těsná konstrukce je rovněž připravena odolat pádům!

Telefon nabízí velký 5,7palcový IPS displej s HD rozlišením, který je vsazen do těla mobilu v atraktivním černooranžovém provedení. Ostře řezané hrany dávají telefonu moderní vzhled, současně pomáhají v dobrém ovládání displeje a pohodlnému držení v ruce.

K novému modelu říká J. Pozdník, zástupce distributora C.P.A. CZECH s.r.o.: „MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 je telefonem, který se nebojí nepohody a současně nabízí nekompromisní výbavu. Jde o dostupný model, který vyčnívá nad jinými outdoorovýmim telefony hlavně díky rychlému systému, kvalitním fotkám a zajímavému designu.“

Bezproblémový chod podporuje čistá verze operačního systému Android 8.1 Oreo, pro rychlou odezvu systému a spouštění více aplikací najednou je připravena operační paměť s kapacitou 3 GB. Fanoušky mobilního surfování potěší podpora LTE sítí, pro moderní bezkontaktní platby je připravena podpora komunikace přes NFC.

Pro myPhone Hammer Energy LTE 18×9 není problém obsloužit dvě SIM současně, podpora dualSIM nabízí využití například pro soukromé a pracovní číslo v jednom telefonu.

Zadní strana telefonu nabízí moderní způsob ochrany dat – čtečku otisků prstů. Stačí přiložit prst a telefon se odemkne, tak jednoduché je její používání. Už není třeba si pamatovat PIN nebo gesta pro zpřístupnění obsahu telefonu.

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 je připraven splnit funkci pohotového a kvalitního fotografa díky fotoaparátu Sony se snímačem 13 Mpx s podporou 1080p videí. Při zhoršených světelných podmínkách si lze přisvítit výkonnou LED.

Telefon obsahuje dobíjecí konektor USB-C, který díky přibalené rychlonabíječce slouží pro doplnění energie pro vnitřní akumulátor s velkou kapacitou 5 000 mAh. To je zásoba energie ze dvou běžných telefonních baterií. A co víc, Hammer Energy LTE 18×9 se může o energii podělit, funguje totiž jako power banka a nabije tak jiný telefon nebo zařízení.

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 je dostupný v černém provedení nebo černooranžové kombinaci. Na myPhone Hammer Energy LTE 18×9 se vztahuje záruka 24 měsíců. Doporučená koncová cena činí 5 790 s DPH.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek