Úterý , 15. 07. 2025

Jindřich

Patriot představuje 32GB moduly a 64GB sady pamětí

15. 06. 2020

15. 06. 2020

Viper Gaming by Patriot představuje novou sadu paměťových modulů s kapacitou 32GB, které jsou součástí sérií produktů Viper 4 Blackout DDR Performance Memory a Viper Steel DDR4 Performance Memory. Ty nabízejí hráčů a tvůrcům videí možnost přidat do svých systémů více paměti a rozšířit tak jejich potenciální výkon. 

Série modulů Viper 4 Blackout jsou vhodné pro nadšence do sestavování počítačů, kteří hledají vysokorychlostní paměť s prostorem na ladění výkonu a přetaktování. Série byla navržena a vytvořena především s důrazem právě na výkon. Zároveň nabízí špičkovou kompatibilitu napříč nejnovějšími platformami Intel a AMD. Moduly Viper 4 Blackout s kapacitou 64GB jsou dostupné v rychlostech od 3000 MHz do 3600 MHz. Navíc jsou vyrobeny z důkladně testovaných čipů a komponent na desetivrstvé desce plošných spojů. Každý z 32GB modulů je pokryt hliníkovým obalem, který rozprostírá teplo a maximalizuje tak účinnost výrobku. 

Řada Viper Steel zase umožňuje uživatelům získat mimořádný herní výkon a stabilitu pro nejnáročnější desktopová a laptopová prostředí napříč platformami společností Intel a AMD. Moduly Viper Steel zvyšují výkon technologie Intel XMP 2.0, neboť nabízejí hráčům možnost vylepšit svůj herní systém přidáním vice kapacity paměti DRAM.

Nové 32GB moduly jsou dostuplné v typu UDIMM a SODIMM. V prvním případě se frekvence modulů pohybují od 3000MHz do 3600MHz pro UDIMM a od 2400MHz do 3000 MHz pro SODIMM. Nové moduly jsou take vyrobeny z důkladně testovaných čipů a kompoment na desetivrstvé desce plošných spojů pro optimální výkon herních stolních počítačů a notebooků

U řad Viper 4 Blackout a Viper Steel byla testována a ověřena jejich kompatibilita s nejnovějšími platformami Intel a AMD. S omezenou doživotní zárukou se prodávají ve frekvencích 3000MHz, 3200MHz a 3600MHz. K dispozici jsou také v sadách 64 GB (2x 32GB modul). Jednotlivé moduly Viper Steel SODIMM jsou dostupné ve frekvencích 2400MHz, 2666MHz a 3000MHz.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.
Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek