Úterý , 19. 11. 2024

Alžběta

QNAP uvádí čtyřjádrový NAS TS-453BT3 Thunderbolt 3

24. 10. 2017

24. 10. 2017

Společnost QNAP Systems, Inc. dnes představila TS-453BT3, 4-pozicové zařízení NAS, které kombinuje vysokorychlostní připojení Thunderbolt 3 s předinstalovanou kartou QM2 PCIe a nabízí dva duální sloty M.2 SATA SSD s konektivitou 10GbE. Kromě elegantního displeje OLED a 4K HDMI výstupu poskytuje TS-453BT3 malým a středním podnikům, pracovním skupinám a mediálním profesionálům výkonné úložné řešení s mnoha funkcemi.

TS-453BT3 pohání čtyřjádrový procesor Intel Celeron J3455, 1,5 GHz (s navýšením až na 2,3 GHz), s dvoukanálovou 8GB DDR3L RAM. Předinstalovaná karta QM2 zajišťuje SSD cache a konektivitu 10GbE, čímž poskytuje rychlost čtení až 695 MB/s. TS-453BT3 také zahrnuje bezplatné dálkové ovládání RM-IR004, které ve spojení s aplikací QButton může poskytovat ovládání každodenních operací na jeden dotyk.

Zařízení TS-453BT3 disponuje dvěma porty Thunderbolt 3, které umožňují rychlost čtení až 603 MB/s, a je ideální kolaborativní platformou k úpravě 4K médií pro uživatele systémů Mac i Windows, protože umožňuje snadné sdílení velkých mediálních souborů pro zlepšení produktivity. TS-453BT3 také poskytuje jedinečný převodník Thunderbolt-to-Ethernet (T2E), který umožňuje počítačům bez portů Ethernet (například MacBook Pro) získat přístup ke zdrojům na sítích 10GbE přes připojení Thunderbolt. TS-453BT3 podporuje blokové snímky, díky čemuž mohou uživatelé snadno zálohovat a obnovit NAS do předchozího stavu v případě nečekaného selhání NASu nebo útoku ransomware.

„V éře 4K mediální profesionálové často řeší problémy, jako je pomalé připojení a nedostatečná kapacita úložiště. Zařízení QNAP TS-453BT3 tyto problémy řeší pomocí připojení Thunderbolt 3 a 10GbE, M.2 SSD cache a rozšířitelným úložištěm, a tak uživatelům pomáhá zefektivnit výrobní postupy a zároveň poskytuje dostatečný úložný prostor pro kreativní díla,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

Model TS-453BT3, který disponuje nejnovějším operačním systémem QTS 4.3, nabízí širokou škálu aplikací z integrovaného App Center: „Qsirch“ poskytuje fulltextové vyhledávání pro rychlé vyhledávání souborů; „IFTTT Agent“ a „Qfiling“ umožňují automatizovat uživatelské pracovní postupy pro vylepšenou účinnost a produktivitu; „Qsync“ a „Hybrid Backup Sync“ zjednodušují sdílení souborů a synchronizaci napříč různými zařízeními; „QmailAgent“ a „Qcontactz“ umožňují snadnější správu více e-mailových účtů a kontaktních informací.

 

Klíčové specifikace

  • 4-pozicový desktopový model; čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz (navýšení až na 2,3 GHz), dvoukanálová 8GB DDR3L SODIMM RAM; hot-swap 2,5”/3,5” SATA 6Gb/s HDD/SSD; 2x porty Thunderbolt™ 3; 2x sloty M.2 2280 SATA SSD a 1x port LAN 10GBASE-T (předinstalovaná karta QM2 PCIe); 2x porty LAN Gigabit; 2x HDMI v1.4b (až 4K UHD); 5x porty USB 3.0 (1x přední; 4x zadní); displej OLED s tlačítky citlivými na dotyk.
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Wikipedia spustila tmavý režim pro svůj web pro stolní počítače. Tmavý režim byl již k dispozici v mobilních aplikacích, ale dosud chyběl na webu pro počítače. Pokud vás večer z bílého pozadí pálí oči, může to být pro vás příjemná změna.
Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.
Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek