Pátek , 19. 07. 2024

Čeněk

S HPmarketem na Rock for People se slevou

18. 06. 2014

18. 06. 2014

Hudební festival Rock for People letos oslaví 20 let, a to s gratulanty jako Manu Chao, Biffy Clyro, Chase & Status, The Naked and Famous, Madness, Steven Seagal, Netsky Live, LUCIE a dalšími 200 kapel. V Hradci Králové tak letos od 3. do 5. července nebude o dobrou náladu a oslavy nouze. To je o důvod víc, abychom si tento zážitek nenechali ujít i my. Zkuste se na letošní festival podívat s námi. Prozradíme hned dva způsoby, jak se do Hradce vydat a přitom ušetřit na vstupném.

Ještě jste se nerozhodli? Dáme vám o důvod víc proč letos vyrazit. Ve spolupráci s pořadateli festivalu jsme pro naše zákazníky připravili nabídku, které nelze odolat. Jeďte na festival ZDARMA nebo získejte vstupenku se slevou.

Rozdáváme slevu 200 Kč na vstupenku

Jsme rádi, že jste našimi zákazníky. Jako malý dárek přijměte slevu 200 Kč na celofestivalovou vstupenku na Rock for People. Získat ji je jednoduché:

  •     Napište email na help@ticketsforpeople.cz
  •     Přidejte své kontaktní údaje a do předmětu napište Sleva pro zákazníky HP
  •     Pořadatelé vám zašlou instrukce jak slevu na vstupném uplatníte

Navštivte HP přímo na festivalu.

Nepředpokládáme, že by mohla být šance se během festivalu nudit. Ale v průběhu festivalu nás můžete v areálu potkat hned na několika místech.

HP karavan – užijte si svobodu na cestách s HP notebooky.

  •     Notebooky HP Pavilion x360
  •     Tiskárny HP DeskJet Ink Advantage

Presscentrum

    Tiskové centrum na festivalu bude vybaveno HP notebooky, počítači i tiskárnami. Stejně tak organizátoři a produkce festivalu používá HP technologie

Zdroj: HPmarket.cz

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek