Pátek , 01. 03. 2024

Bedřich

S HPmarketem na Rock for People se slevou

18. 06. 2014

18. 06. 2014

Hudební festival Rock for People letos oslaví 20 let, a to s gratulanty jako Manu Chao, Biffy Clyro, Chase & Status, The Naked and Famous, Madness, Steven Seagal, Netsky Live, LUCIE a dalšími 200 kapel. V Hradci Králové tak letos od 3. do 5. července nebude o dobrou náladu a oslavy nouze. To je o důvod víc, abychom si tento zážitek nenechali ujít i my. Zkuste se na letošní festival podívat s námi. Prozradíme hned dva způsoby, jak se do Hradce vydat a přitom ušetřit na vstupném.

Ještě jste se nerozhodli? Dáme vám o důvod víc proč letos vyrazit. Ve spolupráci s pořadateli festivalu jsme pro naše zákazníky připravili nabídku, které nelze odolat. Jeďte na festival ZDARMA nebo získejte vstupenku se slevou.

Rozdáváme slevu 200 Kč na vstupenku

Jsme rádi, že jste našimi zákazníky. Jako malý dárek přijměte slevu 200 Kč na celofestivalovou vstupenku na Rock for People. Získat ji je jednoduché:

  •     Napište email na help@ticketsforpeople.cz
  •     Přidejte své kontaktní údaje a do předmětu napište Sleva pro zákazníky HP
  •     Pořadatelé vám zašlou instrukce jak slevu na vstupném uplatníte

Navštivte HP přímo na festivalu.

Nepředpokládáme, že by mohla být šance se během festivalu nudit. Ale v průběhu festivalu nás můžete v areálu potkat hned na několika místech.

HP karavan – užijte si svobodu na cestách s HP notebooky.

  •     Notebooky HP Pavilion x360
  •     Tiskárny HP DeskJet Ink Advantage

Presscentrum

    Tiskové centrum na festivalu bude vybaveno HP notebooky, počítači i tiskárnami. Stejně tak organizátoři a produkce festivalu používá HP technologie

Zdroj: HPmarket.cz

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek