Pátek , 22. 09. 2023

Darina

S HPmarketem na Rock for People se slevou

18. 06. 2014

18. 06. 2014

Hudební festival Rock for People letos oslaví 20 let, a to s gratulanty jako Manu Chao, Biffy Clyro, Chase & Status, The Naked and Famous, Madness, Steven Seagal, Netsky Live, LUCIE a dalšími 200 kapel. V Hradci Králové tak letos od 3. do 5. července nebude o dobrou náladu a oslavy nouze. To je o důvod víc, abychom si tento zážitek nenechali ujít i my. Zkuste se na letošní festival podívat s námi. Prozradíme hned dva způsoby, jak se do Hradce vydat a přitom ušetřit na vstupném.

Ještě jste se nerozhodli? Dáme vám o důvod víc proč letos vyrazit. Ve spolupráci s pořadateli festivalu jsme pro naše zákazníky připravili nabídku, které nelze odolat. Jeďte na festival ZDARMA nebo získejte vstupenku se slevou.

Rozdáváme slevu 200 Kč na vstupenku

Jsme rádi, že jste našimi zákazníky. Jako malý dárek přijměte slevu 200 Kč na celofestivalovou vstupenku na Rock for People. Získat ji je jednoduché:

  •     Napište email na help@ticketsforpeople.cz
  •     Přidejte své kontaktní údaje a do předmětu napište Sleva pro zákazníky HP
  •     Pořadatelé vám zašlou instrukce jak slevu na vstupném uplatníte

Navštivte HP přímo na festivalu.

Nepředpokládáme, že by mohla být šance se během festivalu nudit. Ale v průběhu festivalu nás můžete v areálu potkat hned na několika místech.

HP karavan – užijte si svobodu na cestách s HP notebooky.

  •     Notebooky HP Pavilion x360
  •     Tiskárny HP DeskJet Ink Advantage

Presscentrum

    Tiskové centrum na festivalu bude vybaveno HP notebooky, počítači i tiskárnami. Stejně tak organizátoři a produkce festivalu používá HP technologie

Zdroj: HPmarket.cz

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Kdo zatouží po opravdu kvalitním univerzálním digitálním záznamníku událostí ve značné kvalitě, nesmí opomenout velmi pokročilý fotoaparát a 4K videokameru v jednom – Sony DSC-RX10M3. Zaujme ve svém již třetím sestavení především kvalitním zoom objektivem s 24mm až 600mm ohniskovým rozsahem pro fotografie.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek