Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

TZ: Nový MMC přehrávač od Asusu O!Play Mini Plus

26. 09. 2011

26. 09. 2011

ASUS představil set-top box a přehrávač médií ve vysokém rozlišení O!Play Mini Plus. Tento set-top box nabízí přístup k řadě internetových služeb a jejich prostřednictvím hodiny zábavy u videa. Přehrávání internetového obsahu je plynulé zásluhou technologií Gigabit LAN a WiFi standardu N. O!Play Mini Plus slouží také jako univerzální zařízení schopné přehrát obsah z připojeného počítače, smartphonu, tabletu či USB disku. Novinka se začne prodávat koncem září za 2 590 Kč s DPH.

ASUS O!Play Mini Plus lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
 

Zábava na síti

Tento set-top box podporuje přístup na populární služby Mediafly, Dailymotion*, Facebook*, YouTube, Picasa, Flickr a tisíce internetových televizních a rozhlasových stanic. Jedná se také o první přehrávač médií ve vysokém rozlišení, který podporuje Acetrax, oblíbenou internetovou službu, poskytující video na vyžádání. Set-top box O!Play Mini Plus rovněž umožňuje sdílení fotografií a videa na Facebooku, a to pouhým zmáčknutím tlačítka na přibaleném dálkovém ovladači.

 

Plynulé streamování souborů ve vysokém rozlišení

Zařízení využívá technologii Gigabit Ethernet LAN, která zajišťuje plynulé streamování multimediálního obsahu ve vysokém rozlišení. Soubory ve vysokém rozlišení jsou zpravidla dosti objemné, a proto je schopnost dosahovat vysokých přenosových rychlostí nutností. Set-top box mimo to obsahuje také vestavěnou podporu připojení 802.11n Wi-Fi, což dává uživatelům možnost bezdrátového připojení pro případ, že by připojení přes Ethernet nebylo dostupné.

 

Okamžité sdílení multimédií

Novinka je vybavena funkcemi O!Direct a O!MediaShare, jejichž prostřednictvím lze přehrávat soubory z nejrůznějších zařízení přímo na HDTV bez složitého nastavování. Funkce O!Direct nabízí rychlé a spolehlivé streamování obsahu ze stolního počítače či notebooku do televize – opět jen stisknutím tlačítka. A přitom nebudete nepotřebovat žádná USB úložná zařízení. Aplikace ASUS O!MediaShare, jež je zdarma ke stažení na Android marketu, umožňuje bezdrátové streamování multimediálního obsahu, jako jsou alba na Facebooku či videa z YouTube, ze smartphonu či tabletu rovnou do televize s vysokým rozlišením.

 

Přímé přehrávání videa bez dálkového ovládání

Další užitečnou funkcí O!Play Mini Plus je snadné automatické přehrávání AutoPlay. Díky němu lze přímo k zařízení O!Play Mini Plus připojit pevný disk USB, USB flash paměť či kartu SD/MMC/MS/xD. Videa, uložená ve složce „AutoPlay“, se pak začnou automaticky přehrávat bez nutnosti vstupovat do uživatelského rozhraní.

 

* Podpora stránek Facebook a Dailymotion bude dostupná na základě aktualizace firmwaru do konce října 2011

Více na: http://www.asus.cz/News/Lu8u9mZzTILcF8EM 

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek