Středa , 27. 11. 2024

Xenie

XPG uvádí DDR4 RGB modul SPECTRIX D50

19. 04. 2020

19. 04. 2020

Společnost ADATA oznamuje uvedení nového DDR4 RGB modulu XPG SPECTRIX D50. Dosahuje frekvencí až 4 800Mhz a kapacity až 32 GB a nabízí elegantní geometrický design. XPG SPECTRIX D50 je díky svému výkonu zacílen na hráče, fanoušky přetaktování a krásného designu.

Díky využití pouze nejkvalitnějších paměťových modulů a čipů je XPG D50 stabilní i při frekvenci až 4800MHz. Samozřejmě podporuje platformy Intel i AMD. Pro co nejlepší výsledky je modul vybaven chladičem s tloušťkou téměř 2mm pro zvýšenou odolnost. D50 také podporuje Intel XMP 2.0 pro bezstarostné přetaktování bez nutnosti nastavování v BIOSu.

XPG D50 nabízí čistý a elegantní design s jednoduchými geometrickými liniemi a trojúhelníkovými panely dokonale ladí. S aplikací XPG RGB Sync nebo RGB softwarem od výrobce základní desky lze přepínat mezi třemi režimy – statický, dýchání a kometa. Kromě těchto lze zvolit i mód Hudba, který se přizpůsobuje hudbě.

Dostupnost: 4 800MHz, 4 600MHz a 32 GB moduly budou k dispozici během května, všechny ostatní během dubna 2020.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

Pokud však nepřichází, přestaň čekat dál... Nabízí se parafráze populární písničky, která by mohla pokračovat v duchu, že stačí střídavý, střídavý elektrický proud a do něj připojit TP-Link TL-WA855RE. Samozřejmě to chce také tu Wi-Fi, ale kdo by se zabýval takovými drobnostmi?

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek