Pátek , 19. 07. 2024

Čeněk

Diskuze k článku

2 komentáře

 1. Windows 10 budou “zdarma” JENOM první rok
  Já to zase chápu tak, že za Windows 10 se bude platit roční paušál jako např. u Office 365 a majitelům licence Windows 7, 8 a 8.1 bude odpuštěn paušál za první rok.

  1. Re: Windows 10 budou “zdarma” JENOM první rok
   Dobrý den, no původní článek mluví takto:

   All devices running Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1, and all Windows Phone 8 and 8.1 handsets, will be able to upgrade to the new OS without charge. Microsoft’s Terry Myerson said today that “once a device is upgraded to Windows 10, we’ll be keeping it current for the supported lifetime of the device.”

   O žádném paušálu není řeč, ale uvidíme, až to tu bude, jak to vlastně bude. Mně to nepřijde nelogické, dát je zdarma jen pro některé, kdo by je asi ještě neměli potřebu kupovat desítky – proto to neplatí pro XP a Visty, ty jsou moc staré, takže si 10 kupte.

   Pak jsem ještě někde četl spekulace, že by to nemuselo platit pro OEM verze, ale nic důvěryhodného.

   Pak budete mít desítky, které Vás donutí udělat si MS účet a jsou branou do MS Store – prostě to kopíruje Android. A plaťte za Office, plaťte za OneDrive apod. Navíc sjednotit platformy by jistě nebylo ani pro MS od věci…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek