Pátek , 11. 10. 2024

Andrej

Diskuze k článku

4 komentáře

  1. Re: ZyXEL DMA-2500:
    Výrobce doporučuje pro síťové připojení centrum NSA 220 Plus, které je omezeno 2TB a RAID 0,1 JBOD. Nevíte jak je to se spoluprací s NSA 2400 nebo NSA 2401, které je vhodné pro zálohu dat v RAID-5 se třemy až čtyřmi SATA II disky? Primárně nechci do obýváku něco, co má v sobě HDD. Líbí se mi řešení MM player v obýváku a vrčící HDD třeba na záchodě a přehrávání přes LAN. Díky všem.

    1. Re: ZyXEL DMA-2500:
      Těžko říct s jistotou, ale většina podobných zařízení se připojí na jekékoli síťové disky, tak snad ZyXEL není výjimka.

      1. Re: ZyXEL DMA-2500:
        ZyXEL DMA-2500 samozrejme vie streamovat data z akehokolvek sietoveho disku. Nerobia mu problem ziadne NASka so Sambou, ani zdielane foldre a disky na klasickych PC. Osobne taktiez preferujem model: tiche a male zariadenie pri TV a NASka s diskami, pripadne server niekde v inej miestnosti a tak to mam vyriesene i doma. Musim povedat ze spolupraca s NSA-220 Plus, s ktorou pouzivam DMA-2500 doma je excelentna a zatial som nenarazil na ziadny problem so stabilitou ci streamovanim medii. Pripojenie riesim cez ethernet a nie cez WiFi. Do streameru som uz skusal vrazit usb kluce a ext. disky od roznych vyrobcov, i s FAT32, i s NTFS a nezaznamenal som problem s prehravanim obsahu. Snad pre uplnost dodavam to, co mnoho recenzentov a na slovo vzatych odbornikov mnohych zahranicnych portalov zabuda – pouzit najnovsi FW a nastavit si zariadenie. Nie v defaulte ho pripojit k TV a potom sa cudovat ze to nevie hento a nefunguje tamto a pod …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Nepřehlédněte

Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek