Středa , 22. 05. 2024

Monika

Diskuze k článku

4 komentáře

 1. Re: ZyXEL DMA-2500:
  Výrobce doporučuje pro síťové připojení centrum NSA 220 Plus, které je omezeno 2TB a RAID 0,1 JBOD. Nevíte jak je to se spoluprací s NSA 2400 nebo NSA 2401, které je vhodné pro zálohu dat v RAID-5 se třemy až čtyřmi SATA II disky? Primárně nechci do obýváku něco, co má v sobě HDD. Líbí se mi řešení MM player v obýváku a vrčící HDD třeba na záchodě a přehrávání přes LAN. Díky všem.

  1. Re: ZyXEL DMA-2500:
   Těžko říct s jistotou, ale většina podobných zařízení se připojí na jekékoli síťové disky, tak snad ZyXEL není výjimka.

   1. Re: ZyXEL DMA-2500:
    ZyXEL DMA-2500 samozrejme vie streamovat data z akehokolvek sietoveho disku. Nerobia mu problem ziadne NASka so Sambou, ani zdielane foldre a disky na klasickych PC. Osobne taktiez preferujem model: tiche a male zariadenie pri TV a NASka s diskami, pripadne server niekde v inej miestnosti a tak to mam vyriesene i doma. Musim povedat ze spolupraca s NSA-220 Plus, s ktorou pouzivam DMA-2500 doma je excelentna a zatial som nenarazil na ziadny problem so stabilitou ci streamovanim medii. Pripojenie riesim cez ethernet a nie cez WiFi. Do streameru som uz skusal vrazit usb kluce a ext. disky od roznych vyrobcov, i s FAT32, i s NTFS a nezaznamenal som problem s prehravanim obsahu. Snad pre uplnost dodavam to, co mnoho recenzentov a na slovo vzatych odbornikov mnohych zahranicnych portalov zabuda – pouzit najnovsi FW a nastavit si zariadenie. Nie v defaulte ho pripojit k TV a potom sa cudovat ze to nevie hento a nefunguje tamto a pod …

 2. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies after the pre-eminent time and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my anxiety and sleep issues without any notable side effects. The grease was unoppressive to use, with clear dosage instructions. It had a merciful, lusty grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a patent improvement in my overall well-being, feeling more serene and rested. I comprehend the regular approach to wellness CBD offers and aim to at using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?

Nepřehlédněte

Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek