Pondělí , 05. 06. 2023

Dobroslav

Animace medvěda vytvořená 3D tiskem

15. 04. 2014

15. 04. 2014

Lidé dělají různé věci, více či méně bizarní. Třeba na 3D tiskárně vytisknou 50krát medvěda na schodech, vždy o maličko jinak posunutého. Nakonec vše postupně nafotí a vyprodukují jednoduchou animaci.

Zní to banálně. Avšak tvůrci výsledný 2sekundový klip, zvráňující medvěda na schodech, tvořili celkem 4 týdny. Složme proto drobnou poklonu jejich snažení a prohlédněme si výsledné dílo.

TIP: Funkční pistole vytištěná z kovu ve 3D je na světě, BI V2.0 – první 3D tiskárna pro masy?

Zdroj: Visual News

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…
Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek