Středa , 27. 11. 2024

Xenie

AOC a jeho 16palcový 1080p USB monitor

01. 10. 2015

01. 10. 2015

Společnost AOC uvedla na trh svůj nový model monitoru s jednoduchým názvem E1659FWUX-PRO. Výhodou je to, že se grafický signál i napájení „vejdou“ do jednoho USB 3.0 kabelu.

K čemu to může být dobré? Třeba pro majitele malých notebooků, hybridních tabletů (podporujících USB 3.0), kteří touží po druhém monitoru bez nutnosti mnoha kabelů doma i na cestách. Rozlišení činí 1920 × 1080.

Parametry jsou podprůměrné, pro mnohé dostačující: jas 300 cd/m2, kontrastní poměr 500 : 1 a doba odezvy 11 ms. Zobrazí 262 000 barev. Konektor na monitoru je mikro USB a nevyžaduje další napájení ani VGA kabel. Cena byla stanovena na 200 USD (asi 4 900 Kč).

Zdroj: BetaNews

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...
Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek