Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Nejrychlejší přenosný SSD disk na světě

01. 06. 2015

01. 06. 2015

Společnost SanDisk (v rámci probíhající výstavy Computex) představila odolný přenosný disk SanDisk Extreme 900 Portable SSD o maximální kapacitě až 1,92 TB. Slibuje přenosové rychlosti až 850 MB/s, což znamená podporu USB 3.1.

Ten malý vpředu je SanDisk Extreme 500 Portable SSD, který pojme až 480 GB s max přenosovou rychlostí 415 MB/s při ceně 239,99 USD.

TIP: Fixstars a jeho suverénně největší SSD

Samozřejmostí jsou kabely vybavené oběma typy konektorů (USB typu A i typu C), což zajistí kompatibilitu. Různé modely pojmou 480 GB, 960 GB a 1,92 TB dat. Přičemž nejdražší disk si výrobce cení na baťovských 999,99 USD (asi 25 100 Kč) při 3leté záruce.

Zdroj: SanDisk

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Oblékněte své vánoční dárky do technologického šarmu! Naše recenze a doporučení pro letošní vánoční sezónu vám přináší špičkové tipy na technologické dárky, které rozjásají oči všech milovníků inovací. Od chytrých zařízení až po high-tech zážitky – darujte svým blízkým něco výjimečného, co nejen potěší, ale také jim přinese radost a moderní pohled na svět v jednom.
Budoucnost technologií přináší nekonečné možnosti a inovace, a rok 2024 slibuje být naplněný revolučními změnami. V našem článku se podíváme na Top 10 trendů, které budou formovat technologickou krajinu. Od umělé inteligence až po pokročilé ekologické technologie – představíme vám klíčové směry, které definují budoucnost a ovlivní způsob, jakým interagujeme s technologiemi ve světě, který se neustále vyvíjí
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek