Sobota , 03. 06. 2023

Tamara

Eizo a jeho první monitor s USB – C

26. 10. 2016

26. 10. 2016

Společnost Eizo uvedla na trh první 27palcový monitor FlexScan EV2780 s terminálem USB – C. K čemu je dobrý?

Jak jsme již dříve psali, USB – C má mnoho využití a umí přenášet i obraz. Tak je tomu i u tohoto monitoru, který prostřednictvím jediného kabelu přenese obraz, zvuk i USB signál až 5 Gbit/s. Zároveň může dodat až 30 W pro případné dobíjení notebooku či tabletů jako HP x2 apod. To ušetří počet kabelů na stole. Typická spotřeba při tom nepřesáhne 23 W.

TIP: HDMI si porozumí s porty USB typu C

Nepřijdete při tom ani o DisplayPort a HDMI konektory. Na šířku má rámeček obrazovky 1 mm, jde o IPS displej s nativním rozlišením 2560 x 1440, 178stupňovými pozorovací úhly, typickým jasem 350 cd/ m2 a kontrastním poměrem 1000: 1. Nechybí ani senzor, který automaticky upraví jas obrazovky dle světla v místnosti. Přednastavený režim nazývá režim “Paper” snižuje modré světlo pro pohodlnější prohlížení.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.
Po myši, chladicí podložce a sluchátkách nám v zásilkovně „přistály“ herní stereo reproduktory, které umí různé „cool“ věci. Hlavně nabídnou bezdrátové připojení pomocí Bluetooth 5.0 a manuální regulaci hlasitosti a basů. Sluchátka Argon 600 nás po zvukové stránce oslovila, bude tomu tak i u reproduktorů?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek