Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Diskuze k článku

10 komentářů

  1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
    Já jsem spokojen s týmto GoClever Insignia 1010 WIN. Cena jse mi líbila i parametry a tak jsem si ho koupil. Také jsem rád, že tahle recenze mě ubezpečila v tom, že jsem nekoupil blbost. Děkuji

    1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
      Dobrý den,
      blbost jste dle mého názoru rozhodně nekoupil. Mně se též líbí, škoda té RAM (což ale vlastnost daná omezením procesoru) a nemožnosti nabíjení přes USB, i když vzhledem k nabíjecímu proudu a napětí, to jistě dokáže šikovný kutil vyrobit doma sám, pokud najde adekvátní konektor…

      Jak se Vám dařilo s mikroSD kartami? Jakou tam máte?

      Hezký den

        1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“ podruhé
          Dobrý den,
          díky za tip. Už jsem se motivoval, zkusit nějaké specializované kamenné „kšefty“ v Brně, jako je GM Elektro či kamaráda, co je eletrotechnik a nebude to pro něj problém apod. Al zatím „nebyl čas“. :o)

  2. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“
    No já pořídil GoClever Insignia 800M 3G za 2700kč. Dnes to za tuto cenu nelze sehnat. Od Vaší 10″ se liší tím, že má pouhých 7″ a 3G modul, což je naprosto super. Nemá klávesnici, tj. další mínus.
    Dostal jsem na něj desítky windows. Krom občasného přetečení paměti je velmi dobrý a vyvážený. 32GB a 2GB ram by těmto strojům opravdu slušely.

    1. Re: GoClever Insignia 1010 WIN – život s „hybridem“
      Druhá generace již 2 GB i 32 GB minimálně má a je to znát. Na druhou stranu GoClever bych za podobné peníze, za jaké lze koupit nyní nový bral okamžitě – ukázková „výběhovka“ za skoro poloviční cenu, než byla při jeho uvedení na trh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…

Nepřehlédněte

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek