Středa , 23. 04. 2025

Vojtěch

HiFiShark – Cenový radar pro každého audio a video nadšence

20. 02. 2020

Asi každý audio-video nadšenec občas kupuje nebo prodává nějaké zboží. A často to není zboží nové, ale bazarové. Hifishark.com je geniální webová aplikace, která vám ukáže, kde nejlépe nakoupit nebo jakou má zhruba cenu to, co chcete prodat. Doporučujeme! 

Pro nákup nových „milášků“ tu máme Heuréku. Ta nám jasně ukáže, kde koupit nejlevněji případně nám představu o vhodnosti prodejce doplní o hodnocení ostatních kupujících. Ale co když chcete koupit kousek z druhé ruky? Anebo chcete prodat svou část sestavy a potřebujete vědět, jaké ceny na trhu panují?

Jednoduchou odpovědí je Hifishark.com. Přejdete na web a do vyhledávacího pole zadáte, co vás zajímá. Následně si prohlížíte výsledky aktuálních (For Sale) bazarových nebo aukčních nabídek. V záložce „Sold/Expired“ pak vidíte nabídky, které vypršely nebo u kterých došlo k prodeji.

ukázka hledání na hifishark.com

Dále můžete samozřejmě výsledky hledání řadit například podle ceny. Nad výsledky je k dispozici také lišta s filtry, kde si můžete výsledky dále zúžit. Například jen pro Českou republiku, Evropu, konkrétní inzertní server… Filtr „Prices“ vám umožní nastavit si cenové rozpětí a „Prices in“ vám umožní zvolit, v jaké měně výsledky budou. „Original currency“ znamená, že vidíme cenu v měně, kterou prodejce požaduje.

Můžete si také vytvořit na webu účet a nechat si zasílat e-mailem upozornění na nově vystavené produkty, které chcete sledovat.

I když HifiShark umí sledovat i české bazarové a aukční servery, nebojte se sledovat i situaci v zahraničí. Lze tam narazit na opravdu zajímavé nabídky. Nakupování v zahraničí se nemusíte bát, psali jsme o tom v článcích: Nákup v zahraničí: Virtuální adresa v USA, Anglii či jinde a také nebo v návodu Jak platit na internetu u nás i v zahraničí – PayPal, karta nebo převod?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.

Nepřehlédněte

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek