Pondělí , 18. 11. 2024

Romana

HiFiShark – Cenový radar pro každého audio a video nadšence

20. 02. 2020

Asi každý audio-video nadšenec občas kupuje nebo prodává nějaké zboží. A často to není zboží nové, ale bazarové. Hifishark.com je geniální webová aplikace, která vám ukáže, kde nejlépe nakoupit nebo jakou má zhruba cenu to, co chcete prodat. Doporučujeme! 

Pro nákup nových „milášků“ tu máme Heuréku. Ta nám jasně ukáže, kde koupit nejlevněji případně nám představu o vhodnosti prodejce doplní o hodnocení ostatních kupujících. Ale co když chcete koupit kousek z druhé ruky? Anebo chcete prodat svou část sestavy a potřebujete vědět, jaké ceny na trhu panují?

Jednoduchou odpovědí je Hifishark.com. Přejdete na web a do vyhledávacího pole zadáte, co vás zajímá. Následně si prohlížíte výsledky aktuálních (For Sale) bazarových nebo aukčních nabídek. V záložce „Sold/Expired“ pak vidíte nabídky, které vypršely nebo u kterých došlo k prodeji.

ukázka hledání na hifishark.com

Dále můžete samozřejmě výsledky hledání řadit například podle ceny. Nad výsledky je k dispozici také lišta s filtry, kde si můžete výsledky dále zúžit. Například jen pro Českou republiku, Evropu, konkrétní inzertní server… Filtr „Prices“ vám umožní nastavit si cenové rozpětí a „Prices in“ vám umožní zvolit, v jaké měně výsledky budou. „Original currency“ znamená, že vidíme cenu v měně, kterou prodejce požaduje.

Můžete si také vytvořit na webu účet a nechat si zasílat e-mailem upozornění na nově vystavené produkty, které chcete sledovat.

I když HifiShark umí sledovat i české bazarové a aukční servery, nebojte se sledovat i situaci v zahraničí. Lze tam narazit na opravdu zajímavé nabídky. Nakupování v zahraničí se nemusíte bát, psali jsme o tom v článcích: Nákup v zahraničí: Virtuální adresa v USA, Anglii či jinde a také nebo v návodu Jak platit na internetu u nás i v zahraničí – PayPal, karta nebo převod?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Uživatelé na Twitteru/X zjistili, že po šesti letech se při výběru emoji pistole nyní zobrazuje obrázek zbraně místo vodní pistole. Existence konkrétních emotikonů závisí spíše na konsorciu Unicode a jeho každoročních rozhodnutích než na konkrétních firmách, jako je Apple, Google nebo Twitter. Každá společnost si vytváří svůj vlastní grafický design a nyní to X prokázala tím, že jde proti průmyslově uznávaným standardům.
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek