Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

HiFiShark – Cenový radar pro každého audio a video nadšence

20. 02. 2020

Asi každý audio-video nadšenec občas kupuje nebo prodává nějaké zboží. A často to není zboží nové, ale bazarové. Hifishark.com je geniální webová aplikace, která vám ukáže, kde nejlépe nakoupit nebo jakou má zhruba cenu to, co chcete prodat. Doporučujeme! 

Pro nákup nových „milášků“ tu máme Heuréku. Ta nám jasně ukáže, kde koupit nejlevněji případně nám představu o vhodnosti prodejce doplní o hodnocení ostatních kupujících. Ale co když chcete koupit kousek z druhé ruky? Anebo chcete prodat svou část sestavy a potřebujete vědět, jaké ceny na trhu panují?

Jednoduchou odpovědí je Hifishark.com. Přejdete na web a do vyhledávacího pole zadáte, co vás zajímá. Následně si prohlížíte výsledky aktuálních (For Sale) bazarových nebo aukčních nabídek. V záložce „Sold/Expired“ pak vidíte nabídky, které vypršely nebo u kterých došlo k prodeji.

ukázka hledání na hifishark.com

Dále můžete samozřejmě výsledky hledání řadit například podle ceny. Nad výsledky je k dispozici také lišta s filtry, kde si můžete výsledky dále zúžit. Například jen pro Českou republiku, Evropu, konkrétní inzertní server… Filtr „Prices“ vám umožní nastavit si cenové rozpětí a „Prices in“ vám umožní zvolit, v jaké měně výsledky budou. „Original currency“ znamená, že vidíme cenu v měně, kterou prodejce požaduje.

Můžete si také vytvořit na webu účet a nechat si zasílat e-mailem upozornění na nově vystavené produkty, které chcete sledovat.

I když HifiShark umí sledovat i české bazarové a aukční servery, nebojte se sledovat i situaci v zahraničí. Lze tam narazit na opravdu zajímavé nabídky. Nakupování v zahraničí se nemusíte bát, psali jsme o tom v článcích: Nákup v zahraničí: Virtuální adresa v USA, Anglii či jinde a také nebo v návodu Jak platit na internetu u nás i v zahraničí – PayPal, karta nebo převod?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.

Nepřehlédněte

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek