Sobota , 05. 07. 2025

Cyril a Metoděj

AOC má monitor s rozlišením 3440 × 1440

07. 06. 2014

07. 06. 2014

Monitor s úhlopříčkou 34 palců ponese označení u3477Pqu při poměru stran 21:9 (běžné širokoúhlé WXGA monitory mají poměr stran 16:9, stejně jako FullHD). Rozlišení jsme již zmínili.

Doba odezvy je 5 ms, kontrastní poměr je 1000 : 1 a jas 320 cd/m2. Integrován je i 4portový USB HUB, 3W stereo reproduktory a všechny možné vstupy od analogového VGA, přes DVI, HDMI po DisplayPort. Cenu neznáme.

Zdroj: TFTCentral

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?

Nepřehlédněte

Celosvětový výpadek počítačů s Windows byl způsoben požadavky Evropské komise, říká Microsoft, a měli bychom si na to zvyknout. Výpadek, který zavíral letiště, nemocnice a televizní stanice, byl ve skutečnosti způsoben jedinou aktualizací systému Windows. Bezpečnostní firma CrowdStrike vydala chybnou aktualizaci, která, jak připouští, způsobila problém.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek