Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Jak pořídit LCD monitor se značnou úsporou?

23. 06. 2015

Monitor je jednou ze základních součástí stolního počítače. Můžete mít totiž sebelepší „mašinu“, ale bez kvalitního monitoru to nikdy nebude ono. Při jeho nákupu je přitom možné značně ušetřit!

Repasované monitory – ušetřete při vysoké kvalitě

Oblast repasované výpočetní techniky je poměrně široká, v jejím rámci si lze tedy pořídit i spolehlivý LCD monitor, a to se značnou finanční úsporou – viz nabídka repasovaných monitorů. Ač nemají někteří lidé k těmto zařízením přílišnou důvěru, faktem je, že bývají naprosto spolehlivé, což navíc platí právě pro oblast monitorů více než pro ostatní. Jak je to možné?

Stejně jako u další repasované výpočetní techniky prošla i tato zařízení profesionální kontrolou, takže jsou opět plně připravena k provozu. LCD monitory jsou přitom obecně známy pro svou dlouhou životnost, a to díky absenci pohyblivých částí, takže v žádném případě nic neriskujete! Navíc si lze tímto způsobem pořídit zařízení od předních výrobců. Doporučujeme např. repasované monitory Dell.

 

Vyberte si i mezi repasovanými počítači

Pokud potřebujete kromě monitoru také nový počítač a nedostává se vám finančních prostředků, případně chcete prostě ušetřit, řešením je opět kvalitní repasovaný počítač. Rovněž v této oblasti je možné vybírat z celé řady zařízení od předních výrobců (např. Dell, Lenovo, HP či Fujitsu Siemens), které, ač velmi levné, splní všechny vaše nároky. Na to se můžete spolehnout!

Tip na závěr: pestrý sortiment repasovaných monitorů, počítačů i dalších zařízení sežnete v internetovém obchodě Technimax.cz.

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek