Pondělí , 26. 02. 2024

Dorota

Jak pořídit LCD monitor se značnou úsporou?

23. 06. 2015

Monitor je jednou ze základních součástí stolního počítače. Můžete mít totiž sebelepší „mašinu“, ale bez kvalitního monitoru to nikdy nebude ono. Při jeho nákupu je přitom možné značně ušetřit!

Repasované monitory – ušetřete při vysoké kvalitě

Oblast repasované výpočetní techniky je poměrně široká, v jejím rámci si lze tedy pořídit i spolehlivý LCD monitor, a to se značnou finanční úsporou – viz nabídka repasovaných monitorů. Ač nemají někteří lidé k těmto zařízením přílišnou důvěru, faktem je, že bývají naprosto spolehlivé, což navíc platí právě pro oblast monitorů více než pro ostatní. Jak je to možné?

Stejně jako u další repasované výpočetní techniky prošla i tato zařízení profesionální kontrolou, takže jsou opět plně připravena k provozu. LCD monitory jsou přitom obecně známy pro svou dlouhou životnost, a to díky absenci pohyblivých částí, takže v žádném případě nic neriskujete! Navíc si lze tímto způsobem pořídit zařízení od předních výrobců. Doporučujeme např. repasované monitory Dell.

 

Vyberte si i mezi repasovanými počítači

Pokud potřebujete kromě monitoru také nový počítač a nedostává se vám finančních prostředků, případně chcete prostě ušetřit, řešením je opět kvalitní repasovaný počítač. Rovněž v této oblasti je možné vybírat z celé řady zařízení od předních výrobců (např. Dell, Lenovo, HP či Fujitsu Siemens), které, ač velmi levné, splní všechny vaše nároky. Na to se můžete spolehnout!

Tip na závěr: pestrý sortiment repasovaných monitorů, počítačů i dalších zařízení sežnete v internetovém obchodě Technimax.cz.

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.

Nepřehlédněte

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek