Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Jak pořídit LCD monitor se značnou úsporou?

23. 06. 2015

Monitor je jednou ze základních součástí stolního počítače. Můžete mít totiž sebelepší „mašinu“, ale bez kvalitního monitoru to nikdy nebude ono. Při jeho nákupu je přitom možné značně ušetřit!

Repasované monitory – ušetřete při vysoké kvalitě

Oblast repasované výpočetní techniky je poměrně široká, v jejím rámci si lze tedy pořídit i spolehlivý LCD monitor, a to se značnou finanční úsporou – viz nabídka repasovaných monitorů. Ač nemají někteří lidé k těmto zařízením přílišnou důvěru, faktem je, že bývají naprosto spolehlivé, což navíc platí právě pro oblast monitorů více než pro ostatní. Jak je to možné?

Stejně jako u další repasované výpočetní techniky prošla i tato zařízení profesionální kontrolou, takže jsou opět plně připravena k provozu. LCD monitory jsou přitom obecně známy pro svou dlouhou životnost, a to díky absenci pohyblivých částí, takže v žádném případě nic neriskujete! Navíc si lze tímto způsobem pořídit zařízení od předních výrobců. Doporučujeme např. repasované monitory Dell.

 

Vyberte si i mezi repasovanými počítači

Pokud potřebujete kromě monitoru také nový počítač a nedostává se vám finančních prostředků, případně chcete prostě ušetřit, řešením je opět kvalitní repasovaný počítač. Rovněž v této oblasti je možné vybírat z celé řady zařízení od předních výrobců (např. Dell, Lenovo, HP či Fujitsu Siemens), které, ač velmi levné, splní všechny vaše nároky. Na to se můžete spolehnout!

Tip na závěr: pestrý sortiment repasovaných monitorů, počítačů i dalších zařízení sežnete v internetovém obchodě Technimax.cz.

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek