Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Kde si pořídit kvalitní elektroniku levně?

15. 12. 2014

Bez elektroniky bychom se dnes neobešli jak v běžném životě, tak v práci. Vývoj jde v této oblasti prakticky neustále kupředu, takže si aktuálně můžete pořídit řadu špičkových výrobků. Co Vám můžeme aktuálně doporučit v e-shopu Expert.cz?

Notebooky a smartphony

Ve světě počítačů vlastně dochází ke dvěma procesům. Zatímco na jedné straně se u klasických stolních počítačů i notebooků obrazovka neustále zvětšovala, dnes pozorujeme opačný trend, resp. oba trendy zároveň. Nejen obrazovka, ale celá sestava je tedy rovněž menší a výsledkem jsou různé netbooky či tablety. Aktuálně jsou navíc velice populární smartphony, tedy chytré telefony s pokročilým mobilním operačním systémem.

Herní konzole od předních vývojářů

Rovněž svět herních konzolí je neustále rozšiřován o nové a nové přírůstky (aktuálně je k mání již 8. generace), a to od rozličných výrobců. „Svatou trojici“ ovšem tradičně tvoří herní konzole od společností Microsoft, Sony a Nintendo. Jejich poslední výrobky představuje Wii U (Nintendo) z roku 2012 a o rok mladší konzole Xbox One (Microsoft) a Playstation 4 (Sony). Na všechny pro Vás pochopitelně máme i pestrý sortiment her.

Další elektronika v e-shopu Expert.cz

Na Expert.cz Vám ovšem můžeme aktuálně doporučit i řadu dalších výrobků. Tak například vysoce kvalitní multifunkční tiskárny využijete jak doma, tak v kanceláři, a pokud se často vydáváte na cesty, neměla by Vám chybět ani spolehlivá GPS navigace. To všechno přitom zakoupíte za velmi zajímavé ceny, takže při nákupu můžete ušetřit nemalé finanční částky!

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Nepřehlédněte

Kryptoměna postavená na úložištích, s výhodou nižší spotřeby energie oproti Bitcoinu. Stojí za ní původní tvůrce BitTorrentu, což byl poměrně revoluční způsob sdílení dat. Zní to docela dobře, ale…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek