Sobota , 24. 02. 2024

Matěj

Kde si pořídit kvalitní elektroniku levně?

15. 12. 2014

Bez elektroniky bychom se dnes neobešli jak v běžném životě, tak v práci. Vývoj jde v této oblasti prakticky neustále kupředu, takže si aktuálně můžete pořídit řadu špičkových výrobků. Co Vám můžeme aktuálně doporučit v e-shopu Expert.cz?

Notebooky a smartphony

Ve světě počítačů vlastně dochází ke dvěma procesům. Zatímco na jedné straně se u klasických stolních počítačů i notebooků obrazovka neustále zvětšovala, dnes pozorujeme opačný trend, resp. oba trendy zároveň. Nejen obrazovka, ale celá sestava je tedy rovněž menší a výsledkem jsou různé netbooky či tablety. Aktuálně jsou navíc velice populární smartphony, tedy chytré telefony s pokročilým mobilním operačním systémem.

Herní konzole od předních vývojářů

Rovněž svět herních konzolí je neustále rozšiřován o nové a nové přírůstky (aktuálně je k mání již 8. generace), a to od rozličných výrobců. „Svatou trojici“ ovšem tradičně tvoří herní konzole od společností Microsoft, Sony a Nintendo. Jejich poslední výrobky představuje Wii U (Nintendo) z roku 2012 a o rok mladší konzole Xbox One (Microsoft) a Playstation 4 (Sony). Na všechny pro Vás pochopitelně máme i pestrý sortiment her.

Další elektronika v e-shopu Expert.cz

Na Expert.cz Vám ovšem můžeme aktuálně doporučit i řadu dalších výrobků. Tak například vysoce kvalitní multifunkční tiskárny využijete jak doma, tak v kanceláři, a pokud se často vydáváte na cesty, neměla by Vám chybět ani spolehlivá GPS navigace. To všechno přitom zakoupíte za velmi zajímavé ceny, takže při nákupu můžete ušetřit nemalé finanční částky!

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.
Odolné věci máme rádi, rádi je vždy potrápíme a ještě více nás těší, když přežijí a lze napsat, že výrobce nelže a výrobek je opravdu kvalitní. Podobně tomu bude u testovaného disku HD830, který nás zaujal již asi před rokem na prezentaci společnosti AData. Doba evidentně dozrála a těžký kovový kvádřík dorazil i k nám do redakce…
DigiLidi vás zve na cestu časem s naším novým článkem. Podívejte se s námi na návrat klasických technologií v moderním kabátě. Retro technologie se vracejí do hry s úžasným moderním designem. Od klasických gramofonů po ikonické fotoaparáty - objevte, jak se oblíbené technologie z minulosti stávají stylovými a funkčními kousky v dnešní digitální éře. Připravte se na vzrušující setkání s retro technologiemi, které zaujmou každého nadšence a milovníka klasiky.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek