Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

Kde si pořídit kvalitní elektroniku levně?

15. 12. 2014

Bez elektroniky bychom se dnes neobešli jak v běžném životě, tak v práci. Vývoj jde v této oblasti prakticky neustále kupředu, takže si aktuálně můžete pořídit řadu špičkových výrobků. Co Vám můžeme aktuálně doporučit v e-shopu Expert.cz?

Notebooky a smartphony

Ve světě počítačů vlastně dochází ke dvěma procesům. Zatímco na jedné straně se u klasických stolních počítačů i notebooků obrazovka neustále zvětšovala, dnes pozorujeme opačný trend, resp. oba trendy zároveň. Nejen obrazovka, ale celá sestava je tedy rovněž menší a výsledkem jsou různé netbooky či tablety. Aktuálně jsou navíc velice populární smartphony, tedy chytré telefony s pokročilým mobilním operačním systémem.

Herní konzole od předních vývojářů

Rovněž svět herních konzolí je neustále rozšiřován o nové a nové přírůstky (aktuálně je k mání již 8. generace), a to od rozličných výrobců. „Svatou trojici“ ovšem tradičně tvoří herní konzole od společností Microsoft, Sony a Nintendo. Jejich poslední výrobky představuje Wii U (Nintendo) z roku 2012 a o rok mladší konzole Xbox One (Microsoft) a Playstation 4 (Sony). Na všechny pro Vás pochopitelně máme i pestrý sortiment her.

Další elektronika v e-shopu Expert.cz

Na Expert.cz Vám ovšem můžeme aktuálně doporučit i řadu dalších výrobků. Tak například vysoce kvalitní multifunkční tiskárny využijete jak doma, tak v kanceláři, a pokud se často vydáváte na cesty, neměla by Vám chybět ani spolehlivá GPS navigace. To všechno přitom zakoupíte za velmi zajímavé ceny, takže při nákupu můžete ušetřit nemalé finanční částky!

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.

Nepřehlédněte

Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek