Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Tipa.eu – moderní LED osvětlení v pestré škále variant

23. 11. 2012

Pokud sháníte do svého domu, bytu či firmy moderní osvětlení, obraťte se na náš internetový obchod Tipa.eu. Zajímají Vás čelovky, campingové osvětlení, lampy, svítidla, svítilny, LED pásky, LED žárovky nebo LED diody? Tak přesně to, ale nejen to, naleznete právě u nás. Potěšíme Vás navíc i našimi cenami a nepochybně i bleskovou expedicí každé objednávky. Spolehněte se proto na Tipa, s.r.o., – vašeho partnera v oblasti elektroniky, elektrotechniky a elektronických součástek.

Fenoménem posledních několika let je samozřejmě LED osvětlení (z angl. Light-Emitting Diode), které je vysoce úspornou technologií svícení jak do interiérů, tak do exteriérů. LED žárovky tak například postupně začínají vytlačovat žárovky „klasické“. A jak by také ne. Díky LED žárovkám totiž snížíte náklady v rodinném rozpočtu na svícení a zároveň budete šetřit životní prostředí.  Pokud tedy hledáte výhodný zdroj světla, LED žárovky se Vám dozajista spolehlivě osvědčí.

Na Tipa.eu navíc seženete rovněž LED pásky, moduly nebo trubice. Právě LED pasky by Vás mohly v současné době zajímat nejaktuálněji. LED páska totiž nejenže perfektně osvětlí kontury ploch nebo kuchyňskou linku, ale lze ji prvotřídně využít rovněž jako vánoční osvětlení na vašem domě. Hledáte-li tedy šetrnou výzdobu na závěr roku, právě jste nalezli tu nejvhodnější. U nás navíc seženete LED pásky stejně jako další osvětlení v celé řadě variant. Rozhodně tedy máte z čeho vybírat.

Takové LED diody u nás nakoupíte v pestré škále rozměrů a barev, vždy tedy naleznete přesně to, co hledáte. LED dioda přitom patří všeobecně mezi nejpoužívanější elektronické součástky. Společnost Tipa, s. r. o., která má za sebou již více než 20 let úspěšné existence, Vám však nabízí i mnohé další zboží. Za všechno snad lze jmenovat např. koncový zesilovač, pH metr, bezdrátový mikrofon nebo akumulátor. Ale to je skutečně pouze velmi slabá „ochutnávka“ toho, co všechno u nás naleznete.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?

Nepřehlédněte

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek