Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Tipa.eu – moderní LED osvětlení v pestré škále variant

23. 11. 2012

Pokud sháníte do svého domu, bytu či firmy moderní osvětlení, obraťte se na náš internetový obchod Tipa.eu. Zajímají Vás čelovky, campingové osvětlení, lampy, svítidla, svítilny, LED pásky, LED žárovky nebo LED diody? Tak přesně to, ale nejen to, naleznete právě u nás. Potěšíme Vás navíc i našimi cenami a nepochybně i bleskovou expedicí každé objednávky. Spolehněte se proto na Tipa, s.r.o., – vašeho partnera v oblasti elektroniky, elektrotechniky a elektronických součástek.

Fenoménem posledních několika let je samozřejmě LED osvětlení (z angl. Light-Emitting Diode), které je vysoce úspornou technologií svícení jak do interiérů, tak do exteriérů. LED žárovky tak například postupně začínají vytlačovat žárovky „klasické“. A jak by také ne. Díky LED žárovkám totiž snížíte náklady v rodinném rozpočtu na svícení a zároveň budete šetřit životní prostředí.  Pokud tedy hledáte výhodný zdroj světla, LED žárovky se Vám dozajista spolehlivě osvědčí.

Na Tipa.eu navíc seženete rovněž LED pásky, moduly nebo trubice. Právě LED pasky by Vás mohly v současné době zajímat nejaktuálněji. LED páska totiž nejenže perfektně osvětlí kontury ploch nebo kuchyňskou linku, ale lze ji prvotřídně využít rovněž jako vánoční osvětlení na vašem domě. Hledáte-li tedy šetrnou výzdobu na závěr roku, právě jste nalezli tu nejvhodnější. U nás navíc seženete LED pásky stejně jako další osvětlení v celé řadě variant. Rozhodně tedy máte z čeho vybírat.

Takové LED diody u nás nakoupíte v pestré škále rozměrů a barev, vždy tedy naleznete přesně to, co hledáte. LED dioda přitom patří všeobecně mezi nejpoužívanější elektronické součástky. Společnost Tipa, s. r. o., která má za sebou již více než 20 let úspěšné existence, Vám však nabízí i mnohé další zboží. Za všechno snad lze jmenovat např. koncový zesilovač, pH metr, bezdrátový mikrofon nebo akumulátor. Ale to je skutečně pouze velmi slabá „ochutnávka“ toho, co všechno u nás naleznete.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vinylové desky (LP) se v posledních letech dokázaly vrátit na výsluní a jejich prodeje rostou. I malé dítě dnes stále ví, jak gramofonová deska vypadá. S audiokazetami či „cédéčky“ to ale, alespoň zatím, na podobný comeback nevypadá. To však nebrání tomu na tyto hudební nosiče alespoň zavzpomínat.

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek