Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Jak pořídit LCD monitor se značnou úsporou?

23. 06. 2015

Monitor je jednou ze základních součástí stolního počítače. Můžete mít totiž sebelepší „mašinu“, ale bez kvalitního monitoru to nikdy nebude ono. Při jeho nákupu je přitom možné značně ušetřit!

Repasované monitory – ušetřete při vysoké kvalitě

Oblast repasované výpočetní techniky je poměrně široká, v jejím rámci si lze tedy pořídit i spolehlivý LCD monitor, a to se značnou finanční úsporou – viz nabídka repasovaných monitorů. Ač nemají někteří lidé k těmto zařízením přílišnou důvěru, faktem je, že bývají naprosto spolehlivé, což navíc platí právě pro oblast monitorů více než pro ostatní. Jak je to možné?

Stejně jako u další repasované výpočetní techniky prošla i tato zařízení profesionální kontrolou, takže jsou opět plně připravena k provozu. LCD monitory jsou přitom obecně známy pro svou dlouhou životnost, a to díky absenci pohyblivých částí, takže v žádném případě nic neriskujete! Navíc si lze tímto způsobem pořídit zařízení od předních výrobců. Doporučujeme např. repasované monitory Dell.

 

Vyberte si i mezi repasovanými počítači

Pokud potřebujete kromě monitoru také nový počítač a nedostává se vám finančních prostředků, případně chcete prostě ušetřit, řešením je opět kvalitní repasovaný počítač. Rovněž v této oblasti je možné vybírat z celé řady zařízení od předních výrobců (např. Dell, Lenovo, HP či Fujitsu Siemens), které, ač velmi levné, splní všechny vaše nároky. Na to se můžete spolehnout!

Tip na závěr: pestrý sortiment repasovaných monitorů, počítačů i dalších zařízení sežnete v internetovém obchodě Technimax.cz.

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   
Google přináší generativní umělou inteligenci a to přímo do své aplikace Mapy Google. Nově pomohou uživatelům najít zajímavá místa pomocí velkých jazykových modelů (LLM). Tato funkce bude odpovídat na dotazy týkající se doporučení restaurací nebo nákupů, například pomocí svého LLM „analyzuje podrobné informace Map o více než 250 milionech míst a důvěryhodné statistiky od naší komunity více než 300 milionů přispěvatelů, abyste mohli rychle zjistit, kam jít.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek