Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Jelly Bean suverénně kraluje Androidu

07. 05. 2014

07. 05. 2014

Ze statistiky Googlu vyplývá, že Android „Jelly Bean“ (4.1 – 4.3) jednoznačně se svými 60,8 % vede mezi jednotlivými verzemi Androidu z hlediska zastoupení v mobilních zařízení. Kit Kat roste pomalu.

TIP: Ochutnejme KitKat

Výše řečené potvrzuje i naše zkušenost se zařízeními půjčenými na recenzi, kde jsme narazili prakticky pouze na verze Jelly Bean. Kit Kat, nejnovější verzi Androidu, jsme zatím neviděli, i když pomalu roste – z 3,2 % na 8,5 %. Jak si vedou starší verze dobře popisuje obrázek, klesají.

Zdroj: Android Police

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.
Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.

Nepřehlédněte

VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek