Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Jelly Bean suverénně kraluje Androidu

07. 05. 2014

07. 05. 2014

Ze statistiky Googlu vyplývá, že Android „Jelly Bean“ (4.1 – 4.3) jednoznačně se svými 60,8 % vede mezi jednotlivými verzemi Androidu z hlediska zastoupení v mobilních zařízení. Kit Kat roste pomalu.

TIP: Ochutnejme KitKat

Výše řečené potvrzuje i naše zkušenost se zařízeními půjčenými na recenzi, kde jsme narazili prakticky pouze na verze Jelly Bean. Kit Kat, nejnovější verzi Androidu, jsme zatím neviděli, i když pomalu roste – z 3,2 % na 8,5 %. Jak si vedou starší verze dobře popisuje obrázek, klesají.

Zdroj: Android Police

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...
Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

Nepřehlédněte

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek