Pondělí , 18. 11. 2024

Romana

Mají dnes ještě repasované notebooky smysl?

06. 11. 2015

Ačkoli si je dnes možné pořídit nový laptop za poměrně slušné peníze, repasované notebooky jsou stále velmi zajímavou alternativou. V každém případě o nich tedy můžete uvažovat.

Výhody repasovaných notebooků

Na prvním místě jsou jednoznačně pořizovací ceny. Nový notebook sice není pro většinu lidí cenově nedostupný, nicméně výrobky s označením „repase“ jsou stále výrazně levnější. Nejedná se přitom o žádná „ořezávátka“, ale o laptopy od výrobců, kteří určitě patří mezi nadprůměr. Pokud se rozhodnete nakoupit repasovaný notebook např. v e-shopu Technimax.cz, můžete mít brzy doma výrobky značek Lenovo, DELL či HP, a to za několik tisíc korun.

Samozřejmě se nabízí otázka, zda jsou repasované notebooky skutečně kvalitní a nebudete s nimi mít žádné problémy. Vzhledem k tomu, že se vesměs jedná o vyřazená služební zařízení, která nebyla používány nikterak dlouho a navíc následně prošla profesionální kontrolou, obavy nejsou na místě. U repasovaných notebooků přitom bývá obvyklá záruka 12 měsíců a v některých obchodech je navíc tato časová lhůta ještě delší! Nejedná se tedy o žádný risk.

 

Zaměřte si i na další repasovaná zařízení

Notebooky pochopitelně nejsou jedinými zařízeními, která si lze v této oblasti pořídit za velmi nízké ceny. K dispozici jsou totiž rovněž repasované počítače a monitory, ale svou pozornost můžete zaměřit rovněž na repasované tiskárny, servery anebo dokonce projektory. O všech těchto zařízeních přitom platí to, co již bylo zmíněno o laptopech, totiž že se jejich nákupu netřeba obávat, neboť je měly v rukou odborníci…
 

 

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Digitální bezpečnost není vázaná jen na období Vánoc, ale je aktuální po celý rok. V našem článku se zaměříme na to, jak efektivně chránit sebe a své blízké před online hrozbami. Od tipů na bezpečná hesla až po prevenci phishingu - získáte praktické rady a informace, které vám pomohou udržet digitální bezpečnost v každodenním životě.
Pravděpodobně jste narazili na problém, kdy film, televizní pořad nebo jiné video může být v některých částech příliš tiché a v jiných příliš hlasité. Google zavádí novou funkci v aplikaci YouTube pro televizory (nikoli YouTube TV), která má tento problém na televizorech vyřešit.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek