Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Diskuze k článku

21 komentářů

  1. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
    Vzkaz redakci: uvítám recenzi TV Panasonic TX-P42X10Y.

    Ps: u žádného modelu tv není v parametrech udáván DVB-C tuner, můžete uvést jaký model tv má mít kabelový (DVB-C) tuner?

    1. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
      Díky za upozornění, opravdu nyní koukám, že tam DVB-C nevidím. Což je škoda, Sony jej v některých televizorech má 🙁

      1. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
        No jo SONYbony-obraz LCD nadraka, není nad PDP plazmu.

      2. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
        Když se podíváte do manuálu G10, tak tam DVB-C najdete.Štítek na televizoru udává DVB-C – SWE,FIN, a navíc jsem viděl naladěné kabelové vysílání v Přerově v prodejně EMOS.

        1. Re: Nová řada plazem Panasonic: DVB-C tuner
          Dík za info
          Jak jsem se dočetl na UPC fóru, tak po nastavení země na Finsko by měl být DVB-C tuner plně fukční.

  2. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
    TV Panasonic 2009 maji DVB-S tuner což je tuner pro satelit a ne pro kabelovou TV, na to je třeba DVB-C, ten mají zase TV SONY. Takže si to prosím neplette.

  3. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
    Zdravim, ví se už více o funkcích v popisu televizí ? Konkrétně mi zajímají funkce DLNA (TV se připojí Ethernetem k PC ?) a DivX (zřejmě přehraje DivX, ale odkud ? – z USB, pam. karty nebo streaming z PC ?), VIERA CAST si dokážu představit 🙂

    1. Re: DLNA
      DLNA je iniciativa více výrobců, kteří tímto umožní propojení digitálních přístrojů. Převážně jde právě o přehrávání filmů, hudby a fotek z počítače přes síť, nebo z mobilů a dalších. Některé zmiňované TV v článku ale umí přehrávat DivX i ze slotu na paměťové karty.

      1. Re: DLNA
        Škoda jen, že opět chybí USB slot :-(. Panasonic je v tomto směru neuvěřitelně zabedněný, klasická USB FLASH-ka je prostě nejpoužívanější médium…

        1. Re: DLNA
          Hm, na co USB u televizoru? Panasonic „dělá“ DVDvideorec. s USB, typ …88, který mám propojen v tv, to úplně postačuje.

          1. Re: DLNA
            Protože je USB Flashka jako nosič prostě nejuniverzálnější. Opravdu v každém PC je USB slot, ovšem ne všude je čtečka na kartu, navíc mi přijde, že z principu je karta záznamové zařízení, které bych neměl neustále luftovat mezi zdrojem a zobrazovacím zařízením. Jistou výhodu to má jedině při použití zařízení stejné značky (kamera, digitál), kdy tedy co nahraji či nafotím mohu rovnou přehrát na TV, ale ruku na srdce, já tedy vše nejdřív ženu do kompu, video edituji, fotky přebírám, upravuji a pak teprve mohu něco prezentovat. Nakonec stejně z obojího udělám DVD prezentaci a je třeba další krabice na přehrání 🙂

          2. Re: DLNA
            Máte někdo zkušenosti s propojením TV TX-PxxG20 pres DLNA k serveru DLNA na linuxu. zkoušel jsem MediaTomb na UBUNTU a ve funkčnosti mám mnoho otázek např. TV neumí oficiálně MP3, ale při použití jiného media serveru lze MP3 přehrávat. Media server musí jen do TV poslat hudbu v jiném formátu. neví někdo jak MediaTomb nastavit?

  4. Re: Nová řada plazem Panasonic: televize budou online
    Dobry den, mozna to nepatri do tohoto fora, ale uvazuji nad nakupem nove televize 37 palcu, cca kolem 20 000 kc. Bohuzel nemam zkusenost, jak s plazmou, tak s lcd. Na internetu jsem nasel spoustu diskuzi o tom, ze plazma je out a lcd bori hranice. Vetsina techto diskuzi byla starsiho data. Osobne mi prijde, ze lcd bori hranice za hranici 30000 kc :-). Otazka je, zda je lepsi plazma ci lcd (v me cenove relaci ).
    Dik za radu

    Pozn. zatim uvazuji nad nakupem panasonicu TX-P37X10Y

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek