Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Nové notebooky Lenovo YOGA

25. 10. 2016

25. 10. 2016

Společnost Lenovo uvádí novou generaci vícerežimových notebooků Lenovo YOGA 510 a YOGA 710. Vynikající výkon, jasný dotykový displej, pohlcující zvuk a elegantní design představují jen několik z mnoha předností těchto zařízení.

Notebook Lenovo YOGA 710 je dostupný s 14 nebo 15,6palcovým bezrámečkovým Full HD IPS displejem. Navržen byl s ohledem na požadavky uživatelů, kteří často cestují a svůj notebook potřebují mít neustále u sebe. Stejně jako další produkty z řady YOGA nabízí čtyři různé režimy použití, se kterými se snadno přizpůsobí jakékoliv vaší činnosti. Zároveň je velmi tenký a lehký. Váží pouze 1,5 kg, respektive 1,9 kg, takže se na cestách příliš nepronese. Uživatelé tak mohou vyřídit pracovní emaily, pustit si svůj oblíbený film, poslouchat relaxační hudbu nebo předvést kamarádům fotky z dovolené kdekoliv s pomocí jediného zařízení.

Ve svém elegantním kovovém těle spojuje Lenovo YOGA 710 až sedmou generaci procesorů Intel Core i7, grafickou kartu NVIDIA GeForce 940 MX a operační paměť až 8 GB DDR4. Je tak jedním z nejvýkonnějších konvertibilních zařízení na trhu. Rychlé SSD úložiště s kapacitou až 512 GB zajistí bezproblémový běh všech aplikací a rychlý zápis dat. Milovníci filmů a dobré hudby určitě ocení vynikající zvuk z reproduktorů JBL podpořený technologií Dolby Audio.

S vynikajícím výkonem přichází také Lenovo YOGA 510 díky až sedmé generaci procesorů Intel Core i7 a grafické kartě AMD Radeon. Notebook svým uživatelům poskytne dostatek prostoru pro celou sbírku filmů, hudby, fotografií a řadu dalších důležitých dokumentů. S kapacitou až 1 TB HDD nabízí až dvakrát větší úložiště než jiná konvertibilní zařízení.

Prezentace a obrázky se budou krásně vyjímat na kompaktním 14palcovém nebo větším 15,6palcovém dotykovém Full HD IPS displeji. Při sledování filmů či poslechu hudby se o dokonalý zvuk postarají také stereo reproduktory s certifikací Harman Audio, které ještě umocní vizuální zážitek.

Lenovo YOGA 510 navíc své uživatele osvobodí od neustálého hledání připojení pro adaptér. Notebook se totiž pyšní baterií s výdrží až 8,5 hodiny a technologií rychlého nabíjení. Díky ní bude YOGA 510 znovu nabitá na maximum už za dvě a půl hodiny, což je o 40 % vyšší rychlost než u ostatních notebooků.

Notebook Lenovo YOGA 710 je na našem trhu dostupný za cenu od 19 999 Kč s DPH.
Lenovo YOGA 510 je k dispozici za cenu začínající na 12 999 Kč včetně DPH.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek