Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Diskuze k článku

12 komentářů

  1. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
    „hutný zvuk“

    To snad nemůžete ani myslet vážně!Mám doma zesilovač pioneer sa 510 z blue
    edice za 2500kč(slovy za dvaapůltisíce)a to co doporučujete se mu nemůže rovnat a to je stáří toho zesilovače je 20 let.

    Jen za sebe,ještě jsem neslyšel pioneer novější řady hrát! A pokud chcete slyšet zvukově vyvážený zesilovač tak se musíte poohlédnout někde jinde.
    A ano pioneery umí hrát,ale ty staré to jsou špičky a kdo je má mi dá určitě za pravdu.

    1. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      ano ano, za nás taky bylo nebe modřejší, tráva zelenější…

    2. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      Na to co se dneska vyskytuje v prodejnách elektro je to opravdu spíše s toho lepšího , cena je ale vyskoká .

    3. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      Zdravím,přesně tak. Tuhle 30tku jsem měl půjčenou,a nepřesvědčil mne. Mám Pioneer A676 a určitě,nikdy,bych ho za tenhle nevyměnil. CD ale mám novější,Pioneer CD-D9J- A spolu si rozumí velmi. A676 je poctivý,16kg vážící zesilovač,který se nedá s těmito tranzistoráky srovnávat.

  2. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
    Boze to jsou kecy.
    Ano pred 40 lety nektere Pioneer zesilovace rady BlueLine hraly velmi dobre na svou dobu a tehdejsi konstrukcni moznosti, obzvlast ve spojeni s firemnimi reproduktory, napriklad rada 722 atd.
    Z dnesniho pohledu je to spis silena japonska dratovacka, ktera pokud nebyly vymeneny kondenzatory a par dalsich dulezitych soucastek, ma velmi pravdepodobne vyschle elektrolity a davno nesplnuje puvodni parametry.
    Z dnesniho poslechoveho hlediska jsou to ukricene zastarale zesilovace, ktere hifi zvukem nemaji nic spolecneho, o hig endu nemluve.
    Jinak jako nostalgicka zberatelska vzpominka vypadaji porad moc hezky, obzvlast ty modre indikatory, pokud jeste maji jas. :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?
Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.
Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek