Neděle , 17. 11. 2024

Mahulena

Diskuze k článku

5 komentářů

    1. Intel ŇUF ŇUF
      To vypadá dobře. Hlavně se mi líbí to, že má rovnou “integrované” řešení pro napájení externím “notebookovým” adaptérem – tedy žádné další investice do “chcípajícího” PicoPSU nebo drahého pasivního ATX zdroje. U téhle desky to tedy vypadá, že ten adaptér musí mít výstupní napětí 19V – což zas tak moc nevadí, protože to je nejběžnější napětí, ale šikovnější byla “Atomová” deska Intel D2800MT Marshaltown – té stačil libovolný adaptér s výstupním napětím od 8 do 19V z šuplíkových zásob”:
      https://www-ssl.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/desktop-board-dn2800mt-innovation-brief.pdf

      I tak je ale tohle řešení šikovnější a levnější, než deska s “klasickým” napájením a k ní PicoPSU nebo “pasivní” ATX zdroj:
      http://www.legitreviews.com/article/2122/4/

      1. Re: Intel ŇUF ŇUF
        Ten adaptér je možná i v ceně (?). Škoda, že to dali do tak malé krabice a rozšíření je možné jen přes 1 x PCIe mini slot (Half size) anebo holt přes USB.

        Jinak od napsání této zprávy se produkty s touto platformou roztrhl pytel, ceny šly dolů a je tu třeba i mikroATX deska http://zakladni-desky.heureka.cz/msi-c847ms-e33/#c430 a mnohé další. Fakt škoda, že ty větší desky nemají integrovaný zdroj pro adaptér 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?
Šest měsíců poté, co BMW podepsalo smlouvu s robotickým startupem Figure AI, se bipedální humanoidní roboti Figure 01 testují ve výrobním závodě BMW Spartanburg v Jižní Karolíně. Nejnovější zpráva o pokroku ukazuje, jak by roboti mohli pomoci při výrobě.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek