Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Připravujeme: rychlá data pod vodou, tmu pod lampou a Umax 14Wi Plus

10. 02. 2017

10. 02. 2017

V následujících týdnech se na našem webu můžete těšit na další dávku hardwaru v podobě SSD přenosného disku Adata, (nejen) námi očekávaného notebooku Visionbook 14Wi Plus i luxusní spotřební elektroniky, jakou designová LED lampa Lamax GentiLight jistě je.

 

Lamax Tech GentiLight Touch White

Jméno produktu prozrazuje dotekové ovládání a černém panelu, který umí plynule měnit intenzitu světla (od a také jeho „teplotu“: studená bílá (5400K), neutrální bílá (4200K) a teplá bílá (3100K). Uvnitř má též akumulátor s nabíjením prostřednictvím USB. Zajímavé je též gumové ohebné tělo.

 

Adata SD700

Esterní disk Adata s kapacitou 256 GB podporuje standard USB 3.1 a slibuje tak teoretické přenosové rychlosti v řádech stovek MB/s. Uvidíme, jak si povede i se staršími standardy USB 2.0 a 3.0 a zda i zde dokáže trumfnout mechanické disky.

TIP: Recenze disku Adata HD710 – nezná bolest ani bratra

Čím ale většinu jistě zastíní, je hmotnost a slibovaná odolnost dle standardů IP68 (odolnost proti vodě a prachu) a MIL-STD 810G metoda 516.6 (odolnost při pádu).

 

Umax VisionBook 14Wi Plus

Test tohoto notebooku, či cloubooku (chcete-li), slibujeme již od prosince. Zatím na něj stále český Umax čeká i pro oslavy čínského nového roku, které dodávku protáhly. Věříme, že budeme první, kdo nabídne jeho podrobnou recenzi. Věříme, že vás bude zajímat, podobně jako nás, i že bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení.

TIP: Recenze Umax VisionBook 14Wi – atomový notebook za „bůra“

Uvidíme, zda bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení, což slibuje FullHD IPS displej a 4 GB RAM spolu s lepším procesorem Intel Atom x5-Z8350.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

Nepřehlédněte

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek