Úterý , 27. 02. 2024

Alexandr

Připravujeme: rychlá data pod vodou, tmu pod lampou a Umax 14Wi Plus

10. 02. 2017

10. 02. 2017

V následujících týdnech se na našem webu můžete těšit na další dávku hardwaru v podobě SSD přenosného disku Adata, (nejen) námi očekávaného notebooku Visionbook 14Wi Plus i luxusní spotřební elektroniky, jakou designová LED lampa Lamax GentiLight jistě je.

 

Lamax Tech GentiLight Touch White

Jméno produktu prozrazuje dotekové ovládání a černém panelu, který umí plynule měnit intenzitu světla (od a také jeho „teplotu“: studená bílá (5400K), neutrální bílá (4200K) a teplá bílá (3100K). Uvnitř má též akumulátor s nabíjením prostřednictvím USB. Zajímavé je též gumové ohebné tělo.

 

Adata SD700

Esterní disk Adata s kapacitou 256 GB podporuje standard USB 3.1 a slibuje tak teoretické přenosové rychlosti v řádech stovek MB/s. Uvidíme, jak si povede i se staršími standardy USB 2.0 a 3.0 a zda i zde dokáže trumfnout mechanické disky.

TIP: Recenze disku Adata HD710 – nezná bolest ani bratra

Čím ale většinu jistě zastíní, je hmotnost a slibovaná odolnost dle standardů IP68 (odolnost proti vodě a prachu) a MIL-STD 810G metoda 516.6 (odolnost při pádu).

 

Umax VisionBook 14Wi Plus

Test tohoto notebooku, či cloubooku (chcete-li), slibujeme již od prosince. Zatím na něj stále český Umax čeká i pro oslavy čínského nového roku, které dodávku protáhly. Věříme, že budeme první, kdo nabídne jeho podrobnou recenzi. Věříme, že vás bude zajímat, podobně jako nás, i že bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení.

TIP: Recenze Umax VisionBook 14Wi – atomový notebook za „bůra“

Uvidíme, zda bude lepší než 14Wi, který se od nás dočkal dobrého hodnocení, což slibuje FullHD IPS displej a 4 GB RAM spolu s lepším procesorem Intel Atom x5-Z8350.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek