Neděle , 28. 05. 2023

Vilém

Po čertech rychlé SSD od Kingstonu

28. 04. 2015

28. 04. 2015

Společnost Kingston oznámila HyperX Savage – novou generaci SSD disků de 4jádrovým řadičem Phison S10, který komunikuje rovnou osmi kanály.

TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

K dispozici bude s kapacitami 120 GB, 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž rychlost čtení má být 560 MB/s při zápisu 530 MB/s (resp. 360 MB/s u nejmenší verze). Záruka byla nastavena na 3 roky při očekávané životnosti MTBF 1 milión hodin. Objednat si je můžete už i v českých e-shopech.

Aktuální cena Kingston HyperX® 960GB, SSD, SATAIII, SHSS3B7A/960G v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroje: TechPowerUp, Kingston

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek