Středa , 22. 05. 2024

Monika

Po čertech rychlé SSD od Kingstonu

28. 04. 2015

28. 04. 2015

Společnost Kingston oznámila HyperX Savage – novou generaci SSD disků de 4jádrovým řadičem Phison S10, který komunikuje rovnou osmi kanály.

TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

K dispozici bude s kapacitami 120 GB, 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž rychlost čtení má být 560 MB/s při zápisu 530 MB/s (resp. 360 MB/s u nejmenší verze). Záruka byla nastavena na 3 roky při očekávané životnosti MTBF 1 milión hodin. Objednat si je můžete už i v českých e-shopech.

Aktuální cena Kingston HyperX® 960GB, SSD, SATAIII, SHSS3B7A/960G v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroje: TechPowerUp, Kingston

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.
Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek