Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Po čertech rychlé SSD od Kingstonu

28. 04. 2015

28. 04. 2015

Společnost Kingston oznámila HyperX Savage – novou generaci SSD disků de 4jádrovým řadičem Phison S10, který komunikuje rovnou osmi kanály.

TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

K dispozici bude s kapacitami 120 GB, 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž rychlost čtení má být 560 MB/s při zápisu 530 MB/s (resp. 360 MB/s u nejmenší verze). Záruka byla nastavena na 3 roky při očekávané životnosti MTBF 1 milión hodin. Objednat si je můžete už i v českých e-shopech.

Aktuální cena Kingston HyperX® 960GB, SSD, SATAIII, SHSS3B7A/960G v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroje: TechPowerUp, Kingston

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Niceboy nás zahrnul novinkami na léto, které jistě byly možnými kandidáty na dárky za vysvědčení. Do této doby byla řada RAZE hlavně odolnými reproduktory bez dalšího pozlátka (levný RAZE mini nepočítejme) v podobě rádia apod. Právě ego to mění a přináší věci, které z něj činí plnohodnotný přehrávač hudby.

Nepřehlédněte

Kamera Rollei 372 zaujme hlavně cenovkou, která z ní dělá doslova záležitost pro každého. Navíc nabídne kromě (Full)HD videa i Wi-Fi a ovládání přes aplikaci v mobilu. To za cirka 699 Kč nezní špatně. Hodně nás proto zajímalo, jak si povede v reálu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek