Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Po čertech rychlé SSD od Kingstonu

28. 04. 2015

28. 04. 2015

Společnost Kingston oznámila HyperX Savage – novou generaci SSD disků de 4jádrovým řadičem Phison S10, který komunikuje rovnou osmi kanály.

TIP: Největší SSD má (zatím) 3 TB

K dispozici bude s kapacitami 120 GB, 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž rychlost čtení má být 560 MB/s při zápisu 530 MB/s (resp. 360 MB/s u nejmenší verze). Záruka byla nastavena na 3 roky při očekávané životnosti MTBF 1 milión hodin. Objednat si je můžete už i v českých e-shopech.

Aktuální cena Kingston HyperX® 960GB, SSD, SATAIII, SHSS3B7A/960G v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroje: TechPowerUp, Kingston

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek