Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Nvidia oznámila první WHQL ovladače pro Windows 10

18. 05. 2015

18. 05. 2015

Uvedení Windows 10 a s nimi i DirectX 12 se blíží a s tím musí logicky přijít i podpora od velkých výrobců hardwaru. První vlaštovkou jsou 64bitové ovladače pro GeForce ve verzi 352.84.

TIP: Takto vypadá nejrychlejší GeForce GTX 980, Podivná GeForce GTX 750 se 4 GB paměti

Podporované grafické karty jsou postavené na architektuře „Kepler“ a „Maxwell“ – desktopové i mobilní. Ovladače poběží i na testovacích verzích operačního systému.


 

Zdroj: Nvidia

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek