Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

Xiaomi chce levné notebooky s Linuxem a staršími čipy Intel a Nvidia

16. 12. 2015

16. 12. 2015

Xiaomi známe jako značku levnějších čínských mobilů u na našem trhu, nově prý chystá i notebooky na začátek roku 2016. Důvodem může být i skutečnost, že zavedené značky spíše tento trh opouštějí, protože se notebooky dlouhodobě špatně prodávají.

Údajně jsou v plánu 12,5 a 13,3palcové modely série Mi designované u velkých OEM výrobců, ale nyní se objevily na internetu zprávy o 15,6palcovém notebooku vč. specifikací:

TIP: Test MSI GS70 Stealth – tuningové války

To vše za cenu okolo 3 000 Juanů, tedy 11 400 Kč. Jde sice o pro mnohé již zastaralý a morálně mrtvý procesor i grafickou kartu – obojí je na trhu odhadem od poloviny roku 2013. Když se však pozorně rozhlédnete, co za podobné peníze můžete koupit u nás, celé to nepůsobí nakonec tak špatně. Pokud by to byla pravda, spousta zákazníků dychtivých výkonu i přes nižší příjmy by se jistě zaradovala.

Zdroj: NotebookCheck.net

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek