Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Radujme se, veselme se – Tamagotchi je zpět!

24. 11. 2013

24. 11. 2013

Všichni si jistě pamatujeme tuto hračku, která byla hitem v 90. letech. Ano, je tomu už 17 tet, co Tamagotchi spatřilo světlo světa. Nyní je zpět – lepší, chytřejší. Bude i zábavnější?

Japonská společnost Bandai se rozhodla vzkřísit svoji hračku pod značkou Tamagotchi Friends (Tamagotchiho přátelé) v Evropě ještě před Vánocemi, v USA se jej pak dočkají až na podzim příštího roku. Navazovat je asi na co, vždyť původních verzí se prodalo přes 79 milionů kusů. Vynásobte si to očekávanou cenou okolo 20 USD (asi 400 Kč ) a vyjde vám potenciální zisk

A kde jinde než v Japonsku by si měli být vědomi skutečnosti, že původní koncept by asi dnešní děti, odkojené chytrými telefony, tablety apod. neoslovil. Proto i nový Tamagotchi musel vyspět a má nabídnout (oproti staršímu, resp. zastaralému, bráškovi) nové funkce: budete si moci vybrat mezi různými osobnostmi virtuálního přítele, který bude též schopen komunikovat s dalšími Tamagotchi, sdílet zprávy, hry a další věci.

Zdroj: Gizmodo, Tamgotchi Friends

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Nepřehlédněte

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek