Úterý , 27. 02. 2024

Alexandr

Diskuze k článku

7 komentářů

 1. Re: Recenze HD-BOX FS-7119: Vskutku dobrý linuxový satelitní …
  Cituji: “Nicméně zmínit musíme ještě jeden nedostatek. Kvalita obrazu, zejména pak v HD, je jen průměrná. Chybí živost barev, ostrost i kontrast. Byli jsme nuceni sáhnout na nastavení obrazu na TV a dojem vylepšovat.”

  Nějak mi nejde do hlavy, jak může mít DIGITÁLNÍ sat. přijímač vliv na kvalitu obrazu – on přece jen dekóduje h.264 video na “bitmapu”, kterou pošle přes HDMI monitoru. Tedy barva, jas, … každého jednoho pixelu každého snímku je jednoznačně dán.

  Takže jakýpak kontrast, živost barev, … ???

  1. Re: kvalita obrazu na HDMI
   Také jsem si to myslel, než jsem vyměnil Cryptobox za HD-BOX a pak pro jistotu zase zpět. Obraz prostě byl na první pohled rozdílný. Přece jenom, ty přístroje data přijímají a nějak zpracovávají a až potom jde obraz do TV. A v tom dost možná bude to jádro pudla. Na druhou stranu, HD-BOX je jinak natolik dobrý, že jsem mu i ten obraz odpustil a sám jsem si jej koupil.

   1. Re: kvalita obrazu na HDMI
    .. asi budete mít, žel, pravdu. Na fórech se dost často mluví o kvalitě obrazu a zejm. ALI 3606 (Arivy, Gplden Media, AB-boxy, Optiboxy, …) mají prý obraz mizerný!

    A jak se zdá, platí to i pro STi 7110 čipset taky, škoda.

    Jen bych rád rozuměl tomu, jak je to možné. U digitálu! Snad jedině při dekódování h.264 – jestli to nebude jako (pamětníci si vzpomínají) kdy se přes modem 28 kb načítal a postupně objevoval na webu obrázek. Jestli třeba slabé/levné čipsety nedokončují zcela dekódování a musí jít na další snímek.

    Nebo že by lepší přístroje prováděly po dekódování nějaké vylepšovací filtry (SW doostřování, …), zatímco ty levné jen pošlou ven co dostanou ?

    Nemá o tom někdo lepší povědomost ?

 2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies a try for the treatment of the primary previously, and I’m amazed! They tasted smashing and provided a sense of calmness and relaxation. My importance melted away, and I slept better too. These gummies are a game-changer on the side of me, and I greatly commend them to anyone seeking natural stress alleviation and well-advised sleep.

 3. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil a whack at for the primary adjust, and I’m amazed! They tasted excessive and provided a intelligibility of calmness and relaxation. My importance melted away, and I slept less ill too. These gummies are a game-changer for me, and I highly recommend them to anyone seeking natural emphasis relief and well-advised sleep.

 4. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil a prove for the treatment of the first previously, and I’m amazed! They tasted excessive and provided a sanity of calmness and relaxation. My importance melted away, and I slept less ill too. These gummies are a game-changer since me, and I extremely put forward them to anyone seeking unconstrained pain relief and better sleep.

 5. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/collections/full-spectrum-cbd-oil after the prime time and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I initiate that it significantly helped with my appetite and slumber issues without any unconcealed side effects. The fuel was unoppressive to speak, with nitid dosage instructions. It had a kindly, earthy grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a patent increase in my blanket well-being, feeling more languorous and rested. I know the unstudied approximate to wellness CBD offers and representation to continue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.
Budoucnost technologií přináší nekonečné možnosti a inovace, a rok 2024 slibuje být naplněný revolučními změnami. V našem článku se podíváme na Top 10 trendů, které budou formovat technologickou krajinu. Od umělé inteligence až po pokročilé ekologické technologie – představíme vám klíčové směry, které definují budoucnost a ovlivní způsob, jakým interagujeme s technologiemi ve světě, který se neustále vyvíjí
Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek