Brasna — neumetel:) Ahoj vsem,
jsem majitelem tohoto vyrobku.Hraje opravdu skvele!!Za ty penize;).
Jenze mam problem..nejsem asi moc zrucny a nevim,jak brasnu upevnit na sedadlo:( Pomuzete mi nekdo navodem,prip. fotkou?Dekuji moc
je normalni ked ja to novie je normalni ked ja to novie zakopene že nefungujou kabely na nabijeni?????jinak nemam vyhrady ja perfektni akurat ted momentalne kničemu sme na cestach a nejde dobijet!?
xoro 7580 Kupil som si tento vyrobok a čo sa tyka prehravania videa a hudby je všetko o.k. Bohužial problem mam s dig. tunerom. Pri sledovani Tv obraz často zamrzne a tym pozeranie konči aj keď mam 100% prijem signalu. Pristroj musím vynuť a znova zapnuť,inač obraz nenabehne. Ak ma niekto podobny problem,napište. Ešte musím podotknuť,že už mam štvrty prístroj od Sencora cez Odys,Mustek a Xoro a ani jeden nedokazal vydržať bez poruchy celu dobu zaruky.Stale to skončilo vratenim peňazí.
Mno musím se přiznat, že Mno musím se přiznat, že moje Xoro vydrželo doma taky asi týden, než mu odešla mechanika :-C
Jinými slovy říkáš, že sou to všechno stejně kvalitní výrobky? A co si teda koupit?
Philipse který nemá GOTO, takže nepřehraješ film od půlky (leda bys chtěl 10 min. čekat než se to přetočí). Sonyho, který zcela nelogicky neumí hrát DivX/XviD z USB? Panasonic, který nepodporuje češtinu v DivX titulcích, ale je spolehlivě nejdražší?
Koupil jsem dětem Xoro HSD Koupil jsem dětem Xoro HSD 7570 a nějak se mi nadaří naladit tv programy,můžete mi prosím poradit jak na ty Tv programy.Díky moc.Raduz
Zvažuji nákup nového přístroje k záznamu především videa, ale ani kvalitní fotografie nebudou marné. Pokud možno, v mezích možností finančních, tedy pro mne uspokojivých, získat něco, co mne dostatečně uspokojí.
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
V květnu 2025 dojde k ukončení jedné z nejikoničtějších komunikačních platforem – Skypu. Společnost Microsoft oznámila, že služba bude oficiálně ukončena 5. května 2025. Tento krok je součástí strategie zaměřené na konsolidaci komunikačních nástrojů a přesunu uživatelů na platformu Microsoft Teams.
Na veletrhu CES 2025 společnost Hisense opět potvrdila svou pozici lídra v oblasti zobrazovacích technologií. Hlavní hvězdou expozice se stal model 136MX, první spotřebitelsky dostupný MicroLED displej od této značky. Pojďme se podívat na klíčové inovace a technické specifikace, které Hisense představil.
Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…
Klasický tablet s Androidem naši redakci delší dobu míjí. Proč tedy nezkusit 8palcový tablet od španělského výrobce elektroniky (především audio techniky) Energy Sistem, který je na našem trhu novinkou a jako takový nabízí moderní operační systém Android 7.0 „Nougat”?
10 Responses
To je faktycky super!!
To je faktycky super!!
Brasna — neumetel:)
Ahoj vsem,
jsem majitelem tohoto vyrobku.Hraje opravdu skvele!!Za ty penize;).
Jenze mam problem..nejsem asi moc zrucny a nevim,jak brasnu upevnit na sedadlo:( Pomuzete mi nekdo navodem,prip. fotkou?Dekuji moc
To načítání před
To načítání před zobrazením obrázku v plné velikosti je strašně zdlouhavé. To je standard nebo ty obrázky mají nějakou maxivelikost ?
je normalni ked ja to novie
je normalni ked ja to novie zakopene že nefungujou kabely na nabijeni?????jinak nemam vyhrady ja perfektni akurat ted momentalne kničemu sme na cestach a nejde dobijet!?
Xoro HSD 7580
Koupil jsem si novější verzi Xoro HSD 7580. Je tu super prehravac.
xoro 7580
Kupil som si tento vyrobok a čo sa tyka prehravania videa a hudby je všetko o.k. Bohužial problem mam s dig. tunerom. Pri sledovani Tv obraz často zamrzne a tym pozeranie konči aj keď mam 100% prijem signalu. Pristroj musím vynuť a znova zapnuť,inač obraz nenabehne. Ak ma niekto podobny problem,napište. Ešte musím podotknuť,že už mam štvrty prístroj od Sencora cez Odys,Mustek a Xoro a ani jeden nedokazal vydržať bez poruchy celu dobu zaruky.Stale to skončilo vratenim peňazí.
Mno musím se přiznat, že
Mno musím se přiznat, že moje Xoro vydrželo doma taky asi týden, než mu odešla mechanika :-C
Jinými slovy říkáš, že sou to všechno stejně kvalitní výrobky? A co si teda koupit?
Philipse který nemá GOTO, takže nepřehraješ film od půlky (leda bys chtěl 10 min. čekat než se to přetočí).
Sonyho, který zcela nelogicky neumí hrát DivX/XviD z USB?
Panasonic, který nepodporuje češtinu v DivX titulcích, ale je spolehlivě nejdražší?
Koupil jsem dětem Xoro HSD
Koupil jsem dětem Xoro HSD 7570 a nějak se mi nadaří naladit tv programy,můžete mi prosím poradit jak na ty Tv programy.Díky moc.Raduz