Re: Recenze TP-Link M5350 – mobilní internet na doma i na cesty Jako největší zápor u tohoto výrobku, který ale autor recenze nezmínil, je jeho dost velké přehřívání, při větším provozu, což má za následek vyvolání zprávy na display „High Temperature“ a zablokování routeru. Musí se vyndat baterie a nechat vychladnout. Teplota je někdy opravdu vysoká, až se bojíte, že o jinak dobrý přístroj přijdete
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Dražší reproduktory Eneby z Ikea doznaly poměrně dobrých hodnocení od různých recenzentů na našem webu (myšleno českém). Proto nám nedalo, zakoupili jsme ten nejmenší z rodiny, přenosný s netradičním vzhledem oproti konkurenci.
Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.
7 Responses
Re: Recenze TP-Link M5350 – mobilní internet na doma i na cesty
Jako největší zápor u tohoto výrobku, který ale autor recenze nezmínil, je jeho dost velké přehřívání, při větším provozu, což má za následek vyvolání zprávy na display „High Temperature“ a zablokování routeru. Musí se vyndat baterie a nechat vychladnout. Teplota je někdy opravdu vysoká, až se bojíte, že o jinak dobrý přístroj přijdete
Taková věcička se jisto jistě
Taková věcička se jisto jistě v téhle době dost přihodí 🙂 Už jen kvůli tomu, co je zde napsáno: http://www.zaparkujteuletiste.cz/mobilni-internet-cestach-prehled-zon-tarifu – myslím tím konkrétně to zrušení roumigu :))