Pondělí , 24. 02. 2025

Matěj

ADATA představuje powerbanky P10050, P16750 a P20100

22. 12. 2017

22. 12. 2017

ADATA se nechce nechat svazovat tradicemi. Tam, kde jsou jiné powerbanky velké a těžké, jsou modely ADATA P10050, P16750 a P20100 kompaktní a snadno přenosné, aniž by obětovaly kapacitu baterie nebo výkon.

Trojice powerbank dokáže pojmout 10 050 mAh, 16 750 mAh a 20 100 mAh elektrické energie, což je dostatek pro čtyři plná nabití smartphonu. Kromě toho jsou všechny tři powerbanky vybaveny dvojicí výstupních USB portů, z nichž každý poskytne proud až 2 A. Všechny modely zvládají současné dobíjení i vybíjení, takže s nimi můžete nabíjet současně dvě zařízení a přitom powerbanku dobíjet ze sítě. Každá powerbanka je také vybavena vestavěnou LED svítilnou, nemusíte proto nosit v kapse baterku, když jedete tábořit, nebo když doma vypadne proud.

Díky svým zaobleným hranám a vícebarevnému designu je P10050 elegantní a módní volbou pro každého, kdo chce vyřešit nabíjení na cestách. Také modely P16750 a P20100 nabízejí dvoubarevný design a vyzařují dojem stylu a luxusu. I přesto nebyla obětována výkonnost a bezpečnost na úkor krásy. Powerbanky jsou vybaveny nejkvalitnějšími bateriemi a speciálními ochrannými obvody. Ty je ochrání před přílišným nabitím a přílišným vybitím, které mohou poškodit baterii a zkrátit životnost powerbanky. Díky prvotřídním součástkám a ohni odolným krytům splňují powerbanky ADATA bezpečnostní standardy IEC 60950. Všechny tyto powerbanky mají vícenásobnou ochranu proti přílišnému nabití a vybití, přehřátí, zkratování, vysokému napětí na vstupu i na výstupu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek