Pondělí , 04. 08. 2025

Dominik

ADATA uvádí DDR4-2666 U-DIMM a SO-DIMM s dvojnásobnou kapacitou

06. 09. 2019

06. 09. 2019

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje uvedení paměťových modulů DIMM DDR4-2666 U-DIMM a DDR4-2666 SO-DIMM s novou kapacitou 32 GB.

Díky využití nejnovějších výrobních a pájecích technologií se podařilo dostat kapacitu 32 GB do jednoho slotu, a to jak u varianty U-DIMM, tak u verze SO-DIMM. Obě podporují nejnovější platformy Intel® a AMD. Verze U-DIMM 32 GB potěší všechny náročnější uživatele, jako jsou hráči nebo profesionální grafici, díky tomu, že jim umožní překročit paměťové limity dvouslotových platforem. Pro majitele notebooků nabízí ADATA verzi DDR4-2666 SO-DIMM 32GB.

Doporučené koncové ceny:

  • DDR4-2666 U-DIMM – 3399 Kč
  • DDR4-2666 SO-DIMM – 3399 Kč
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Elektronické obchodování umožnilo kupujícím nakupovat z pohodlí domova, ale když nevíte, od koho kupujete, může být online nakupování riskantní. Často však můžete zaznamenat znaky, které odlišují podvodného prodejce od autentického. Pojďme prozkoumat některé z těchto znamení.
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.

Nepřehlédněte

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek