Pondělí , 24. 02. 2025

Matěj

Genesis Neon 600 RGB – Sluchátka, která mají styl

07. 12. 2020

07. 12. 2020

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou pohodlná a přitom efektivní. Hráči mohou díky RGB podsvícení lépe vyjádřit svou osobnost. Konfigurace nevyžaduje žádný dodatečný software. Jeden z náušníků sluchátek je vybaven tlačítkem pro výběr jedné z deseti barevných možností podsvícení. Tato funkce rozhodně není u sluchátek s konektorem mini-jack standardní.

Sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou vybavena ramenem mikrofonu, které se automaticky přizpůsobí tvaru hlavy hráče. Pěnové náušníky a rameno je ohraničeno eko-kůží. Díky transduktoru 50mm poskytují sluchátka jasný, propracovaný a správně posazený zvuk. Hlasitost může být nastavena pomocí kolečka umístěného na jednom z náušníků.

Sluchátka Genesis Neon 600 RGB mají také integrovaný cirkulární mikrofon. Hráči mohou nastavit jeho přesné umístění díky elastickému rameni. Sluchátka se propojí s PC pomocí dvou konektorů mini-jack 3,5mm a jsou napájena pomocí kabelu USB. Kabel 2,3m má textilní opletení pro větší odolnost.

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou dostupná v České republice za cenu 699,- Kč vč. DPH.

Technické údaje:

  • model: Neon 600 RGB
  • typ sluchátkové sady: přes hlavu, náušníky
  • transduktor: 50mm, dynamický
  • frekvence: 20Hz – 20kHz
  • impedance: 32ohm
  • dynamika: 108dB
  • mikrofon:
  • citlivost: -48dB
  • frekvence: 100Hz – 20kHz
  • rozhraní:
  • Audio: 2x mini-jack 3,5mm (3 póly)
  • 1 x USB (nabíjení)
  • kabel: 2,3m s lemováním

Genesis NEON 600 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
Klasický tablet s Androidem naši redakci delší dobu míjí. Proč tedy nezkusit 8palcový tablet od španělského výrobce elektroniky (především audio techniky) Energy Sistem, který je na našem trhu novinkou a jako takový nabízí moderní operační systém Android 7.0 „Nougat”?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek