Čtvrtek , 28. 09. 2023

Václav

MSI uvádí 3 desky řady ECO s procesory Braswell

09. 04. 2015

09. 04. 2015

Společnost MSI představuje první Mini-ITX základní desky z řady ECO založené na procesorech Intel Braswell: MSI N3050I ECO, N3150I ECO a N3700I ECO.

S bohatou škálou funkcí, novými 14nm onboard procesory Dual & Quad Core Intel Celeron a Pentium a novou generací grafik Intel HD (až 2x rvýkonnější proti Bay Trail-D) jsou pasivně chlazené desky MSI Braswell ECO ideálním řešením pro HTPC nebo průmyslová zařízení. Úsporný design desek MSI ECO společně s novými čipy Intel s nízkou spotřebou zajistí TDP do 6 W. Díky plně pasivnímu chlazení jsou nové desky řady ECO s procesory Braswell tiché a účinné.

Nové desky MSI Braswell ECO mají širokou škálu multimediálních funkcí, jako je podpora hardwarového dekódování H.265 (HEVC), podpora 4K výstupu, přehrávání Blu-ray a 8kanálový HD zvuk přes HDMI. Nové základní desky jsou vybaveny dvěma DDR3L-1600MHz SO-DIMM sloty (až 8 GB Dual Channel), dvěma porty SATA 6 Gb/s, jedním PCIe slotem, gigabitovým ethernetem, sériovým portem, USB 3.0 a HDMI 1.4b výstupem. Nové procesory Intel Braswell nabízí 2× výkonnější integrovanou grafiku s podporou DirectX 12 a Windows 10. To vše ve velmi úsporném, pasivně chlazeném Small Form Factor designu dělá nové desky MSI ECO Braswell ideálním řešením pro průmyslové, kancelářské i domácí použití.

Military Class 4 je dalším krokem v používání kvalitních komponent, které zaručí, že váš počítač běží stabilně i v extrémních podmínkách. Tyto klíčové komponenty prošly všemi sedmi testy MIL-STND-810G, které jsou prováděny nezávislými laboratořemi pro zajištění stabilního provozu v těch nejnáročnějších podmínkách.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek