Čtvrtek , 03. 04. 2025

Richard

Niceboy chytrý náramek X-fit GPS

04. 12. 2018

04. 12. 2018

Značka elektroniky Niceboy uvedla na trh letos již druhou novinku v oblasti takzvaných chytrých náramků. Jedná se o nový vodotěsný náramek X-fit GPS. Jeho hlavní předností je vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. Dále disponuje funkcemi měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a dalších sportovních údajů.

Hlavní výhodou náramku je, že monitoruje vaše sportovní výkony, aniž byste s sebou během aktivity museli nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu náramek zachycuje veškerá data o trase, vzdálenosti, rychlosti či převýšení, které lze následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Informace o aktivitách je současně možné ukládat do interní paměti až po dobu 7 dnů. Praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Náramek umožňuje výběr z celkem 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly dle konkrétního sportu. Na jedno nabití vydrží až 10 dní. V případě zapnuté GPS vydrží přibližně 5 hodin.

Niceboy X-fit GPS je plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a disponuje barevným OLED displejem 0,96“. Kromě monitoringu denní aktivity (kalorie, kroky, vzdálenost, tep a další) také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací, budík (s vibracemi), ale potěší i informace o aktuálním počasí. Využít můžete i další funkce jako je monitoring spánku, výzva k aktivitě při delší nečinnosti, vyhledání telefonu či ovládání hudby nebo fotoaparátu.

Niceboy X-fit GPS pořídíte u všech velkých prodejců za 1.790 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek