Sobota , 19. 04. 2025

Rostislav

Patriot představuje 32GB moduly a 64GB sady pamětí

15. 06. 2020

15. 06. 2020

Viper Gaming by Patriot představuje novou sadu paměťových modulů s kapacitou 32GB, které jsou součástí sérií produktů Viper 4 Blackout DDR Performance Memory a Viper Steel DDR4 Performance Memory. Ty nabízejí hráčů a tvůrcům videí možnost přidat do svých systémů více paměti a rozšířit tak jejich potenciální výkon. 

Série modulů Viper 4 Blackout jsou vhodné pro nadšence do sestavování počítačů, kteří hledají vysokorychlostní paměť s prostorem na ladění výkonu a přetaktování. Série byla navržena a vytvořena především s důrazem právě na výkon. Zároveň nabízí špičkovou kompatibilitu napříč nejnovějšími platformami Intel a AMD. Moduly Viper 4 Blackout s kapacitou 64GB jsou dostupné v rychlostech od 3000 MHz do 3600 MHz. Navíc jsou vyrobeny z důkladně testovaných čipů a komponent na desetivrstvé desce plošných spojů. Každý z 32GB modulů je pokryt hliníkovým obalem, který rozprostírá teplo a maximalizuje tak účinnost výrobku. 

Řada Viper Steel zase umožňuje uživatelům získat mimořádný herní výkon a stabilitu pro nejnáročnější desktopová a laptopová prostředí napříč platformami společností Intel a AMD. Moduly Viper Steel zvyšují výkon technologie Intel XMP 2.0, neboť nabízejí hráčům možnost vylepšit svůj herní systém přidáním vice kapacity paměti DRAM.

Nové 32GB moduly jsou dostuplné v typu UDIMM a SODIMM. V prvním případě se frekvence modulů pohybují od 3000MHz do 3600MHz pro UDIMM a od 2400MHz do 3000 MHz pro SODIMM. Nové moduly jsou take vyrobeny z důkladně testovaných čipů a kompoment na desetivrstvé desce plošných spojů pro optimální výkon herních stolních počítačů a notebooků

U řad Viper 4 Blackout a Viper Steel byla testována a ověřena jejich kompatibilita s nejnovějšími platformami Intel a AMD. S omezenou doživotní zárukou se prodávají ve frekvencích 3000MHz, 3200MHz a 3600MHz. K dispozici jsou také v sadách 64 GB (2x 32GB modul). Jednotlivé moduly Viper Steel SODIMM jsou dostupné ve frekvencích 2400MHz, 2666MHz a 3000MHz.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek