Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

RAZE 3 Guru

04. 08. 2020

04. 08. 2020

Značka Niceboy představuje bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru. Jedná se o stylový reproduktor vhodný do interiéru i exteriéru, který v malém těle skrývá velké přednosti. Má výkon 24W, 360° zvuk, výdrž až 10 hodin a unikátní Magic Button pro hutný basový zvuk. Přehrávat můžete přes Bluetooth, USB či AUX. Oceníte i to, že si přes něj můžete vyřídit volání nebo dobít telefon. Výhodou je i odolnost proti prachu a vodě se stupněm krytí IP67.

Niceboy RAZE 3 Guru o výkonu 24W je navržen ve speciálním designu pro 360° zvuk tak, aby z něj zvuk vycházel doslova všemi směry. Díky tomu ozvučí party nejen ve velké místnosti, ale třeba i na zahradě nebo na pláži. A to s celkovou výdrží až deset hodin.

Vysoký stupeň krytí IP67 zaručuje odolnost proti prachu. Díky tomu se nemusíte obávat přehrávat hudbu v prašném prostředí nebo na pláži v písku. Současně je odolný i proti vodě a neměl by ho vyřadit z provozu ani déšť či pád do vody.

Reproduktor je osazený technologií MaxxBass pro čistý a velmi hutný zvuk. Milovníci výrazných basů ocení vychytávku v podobě tlačítka Magic Button pro silný basový sound.

Reproduktor disponuje nejnovější verzí Bluetooth 5.0 zajišťující stabilní bezdrátový přenos. Hudbu ale můžete pohodově přehrávat také přes AUX kabel či USB flash disk. Reproduktor funguje rovněž pro hands free telefonní hovory nebo jako power banka pro dobíjení přes USB konektor.

Souhrn klíčových vlastností:

 • Bluetooth 5.0
 • Silný výkon 24W
 • Vodotěsné a prachuodolné tělo (stupeň krytí IP67)
 • Čistý, hutný zvuk s technologií MaxxBass
 • Magic Button – extra basový režim
 • Design pro 360° zvuk
 • Výdrž baterie až 10 hodin
 • Přehrávání z dalších médií přes USB či AUX
 • Funkce powerbanky
 • Nabíjení přes USB-C
 • Hands-free telefonní hovory
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Nepřehlédněte

Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.
Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek