Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Vyhledávání v Google Chrome se právě zlepšilo

Google oznámil vydání tří nových funkcí v prohlížeči Chrome. Mezi nové funkce patří návrhy vyhledávání na základě toho, co hledají ostatní, více obrázků pro navrhovaná vyhledávání a možnost najít návrhy vyhledávání i při špatném připojení.
Google Chrome
Nové Google Chrome vyhledávání

04. 03. 2024

04. 03. 2024

Jak nové funkce v Google Chrome vypadají?

Za prvé, vyhledávací pole Google na stránce Nová karta má v návrzích vyhledávání během psaní novou sekci „Lidé také hledají“. Je to krátký seznam vyhledávání od jiných lidí poté, co hledali něco podobného jako vy. Pokud například vy a někteří další lidé hledáte „Star Trek“ a mnoho z těchto lidí na to navázalo vyhledávacím dotazem „Spock“, může se vám na straně zobrazit návrh.

Kromě toho Chrome na iPhone, iPadu a Androidu nyní bude v návrzích vyhledávání při psaní zobrazovat více obrázků, namísto pouhého obrázku pro první výsledek. To se zjevně projeví pouze u „širších nákupních kategorií a produktů založených na jednodušším vyhledávání“.

A konečně, Chrome vám pro iPhone, iPad a Android nyní může poskytovat návrhy vyhledávání, i když máte špatné připojení k síti. Není úplně jasné, jak to funguje, ale pravděpodobně vám to dává návrhy automatického doplňování, jako je virtuální klávesnice, místo toho, abyste pokaždé, když zadáte slovo, pingli na servery Google pro seznam návrhů. Google říká, že to bude také povoleno pro vyhledávání v anonymním režimu.

Nové funkce přicházejí poté, co Google představil vlnu funkcí souvisejících s umělou inteligencí v prohlížeči Chrome. Vydání Chrome 122 z tohoto měsíce přidalo funkci „Pomozte mi psát“ , která dokáže změnit koncept textu na úplnější psaní, a Chrome 121 přidal organizaci skupin karet s podporou umělé inteligence a nové motivy stránek karet vytvořené z textových výzev.

Google říká, že všechny tyto funkce by měly být již k dispozici, ale možná budete muset počkat několik dní, než bude přepínač na straně serveru pro vaše zařízení povolen.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Mapy Google budou nově využívat umělou inteligenci

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.
Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.
Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek