Sobota , 18. 01. 2025

Vladislav

Rollei Smart Photo Power – vlastní mobilní foto studio

02. 08. 2018

02. 08. 2018

Společnost Rollei uvádí na trh další z vychytávek, se kterou si hravě vytvoříte mini foto studio kdekoliv na cestách. Rollei Smart Photo Power je unikátní mini stativ, který nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá. Snadno k němu připevníte jak kompaktní DSLM tak i smartphone, nebo akční kameru. Jeho přední výhodou je však důmyslné vybavení.

Rollei Smart Photo Power v jedné noze ukrývá powerbanku, kterou je možné dobíjet smartphone nebo akční kameru během natáčení a focení. Hlavním důvodem proč je stativ vybaven zdrojem je však ten, že je vybaven také odnímatelným LED přísvitem s výkonem 1,2 W, který slouží pro dokonalé nasvícení focených předmětů a detailů. Aby se zamezilo i nežádoucímu roztřesení záběru při stiskávání spouště, je stativ Rollei Smart Photo Power vybaven ještě bezdrátovou Bluetooth spouští, která je kompatibilní se systémy iOS a Android. Tím si uživatel vytvoří naprosto dokonalé mobilní studio, se kterým snadno a bez pomoci dalších osob natočí obsah na YouTube kanál, vlogy atp.

Stativ je dále vybaven kulovou hlavou opatřenou ¼“ závitem umožňující pořídit perfektní snímky z požadované pozice a perspektivy a je osazena vodováhou pro dokonalé vyvážení. Maximální nosnost stativu Rollei je 1 kg. Jeho maximální výška je 12,5cm a váží 227g.

Ceny a záruky:

  • Na stativ Rollei Smart Photo Power se vztahuje záruka 24 měsíců
  • Doporučená koncová cena stativu Rollei Smart Photo Power činí: 1 328,- s DPH
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek