Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Dvě nové autokamery Niceboy

25. 01. 2020

25. 01. 2020

Niceboy aktuálně představil hned dvě autokamery s praktickým magnetickým držákem. Full HD kamera vyšší řady nese název PILOT XR. Je vybavena GPS modulem a lze ji ovládat přes WiFi pomocí aplikace v mobilním telefonu. Cenově dostupnější model s označením PILOT XS má zabudovaný 1,5 palcový displej a disponuje doplňkovými funkcemi jako G-senzor, detekce pohybu či natáčení ve smyčce.

Niceboy PILOT XR

Hlavní předností kamery je snadná a rychlá manipulace. Díky magnetickému držáku s GPS modulem se vyhnete zdlouhavým instalacím a ušetříte čas i nervy.

O ostrost záběrů se stará celoskleněný sedmivrstvý objektiv, čip Novatek a senzor Sony. Kamera nahrává v reálném FullHD rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Interpolované 4K rozlišení a nativní 2K pak zaručí, že neunikne žádný detail a ze záznamu bez problému získáte čitelnou SPZ nebo identifikujete obličeje řidičů. Kamera disponuje světelností f/1.8 pro kvalitní záznam ve dne i v noci.

Důležitou součástí je i integrovaný GPS modul, který během jízdy automaticky zaznamená souřadnice a rychlost. Díky tomu máte detailní přehled o vašich cestách a trasu si zpětně můžete prohlédnout v přehrávači s podrobnějšími informacemi na Google Maps.

Ve výbavě kamery nechybí ani citlivý G-senzor, který zaznamená náhlou změnu pohybu a nahrávanou sekvenci uzamkne. Tím dojde k ochránění nahrávky při nehodě.

Niceboy PILOT XR koupíte u všech velkých prodejců za 3.990 Kč.

Niceboy PILOT XS

PILOT XS natáčí v reálném FullHD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Širokoúhlé záběry a pokrytí prostoru před vozidlem vychází z celoskleněné optiky se 140° úhlem záběru. Zaznamenaná videa si lze rovnou prohlédnout na 1,5 palcovém displeji s funkcí vypnutí displeje pro noční jízdy.

Autokamera současně nabízí i mnoho doplňkových funkcí. Kromě G-senzoru, který poskytuje ochranu nahrávky při nehodě, nabízí například i možnost automatického zapnutí při detekci pohybu, nahrávání ve smyčce či technologii WDR, která umožňuje vidět detaily hodně stinných i hodně světlých míst.

Praktické je i automatické zapnutí a spuštění nahrávání po detekci nabíjení. Autokamera se jednoduše automaticky zapne/vypne po detekování nabíjení nebo ukončení nabíjení ze zapalování. Kameru lze také přímo připojit k PC a spravovat soubory bez nutnosti vyndávat a manipulovat se samotnou paměťovou kartou.

Niceboy PILOT XS koupíte u všech velkých prodejců za 2.999 Kč.

Niceboy PILOT XR lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Niceboy PILOT XS lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Spolu s novým laptopem VisionBook 14Wa s volným slotem pro 2,5palcový disk jsme se rozhodli otestovat jeho možnosti i pomocí SSD disku Transcend SSD230S. S kapacitou 512 GB zaplatíte sice jen o tisícovku méně než za notebook, přesto ale zkusme ilustrovat možný přínos pro slabší stroje.

Nepřehlédněte

Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek