Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Dvě nové autokamery Niceboy

25. 01. 2020

25. 01. 2020

Niceboy aktuálně představil hned dvě autokamery s praktickým magnetickým držákem. Full HD kamera vyšší řady nese název PILOT XR. Je vybavena GPS modulem a lze ji ovládat přes WiFi pomocí aplikace v mobilním telefonu. Cenově dostupnější model s označením PILOT XS má zabudovaný 1,5 palcový displej a disponuje doplňkovými funkcemi jako G-senzor, detekce pohybu či natáčení ve smyčce.

Niceboy PILOT XR

Hlavní předností kamery je snadná a rychlá manipulace. Díky magnetickému držáku s GPS modulem se vyhnete zdlouhavým instalacím a ušetříte čas i nervy.

O ostrost záběrů se stará celoskleněný sedmivrstvý objektiv, čip Novatek a senzor Sony. Kamera nahrává v reálném FullHD rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Interpolované 4K rozlišení a nativní 2K pak zaručí, že neunikne žádný detail a ze záznamu bez problému získáte čitelnou SPZ nebo identifikujete obličeje řidičů. Kamera disponuje světelností f/1.8 pro kvalitní záznam ve dne i v noci.

Důležitou součástí je i integrovaný GPS modul, který během jízdy automaticky zaznamená souřadnice a rychlost. Díky tomu máte detailní přehled o vašich cestách a trasu si zpětně můžete prohlédnout v přehrávači s podrobnějšími informacemi na Google Maps.

Ve výbavě kamery nechybí ani citlivý G-senzor, který zaznamená náhlou změnu pohybu a nahrávanou sekvenci uzamkne. Tím dojde k ochránění nahrávky při nehodě.

Niceboy PILOT XR koupíte u všech velkých prodejců za 3.990 Kč.

Niceboy PILOT XS

PILOT XS natáčí v reálném FullHD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Širokoúhlé záběry a pokrytí prostoru před vozidlem vychází z celoskleněné optiky se 140° úhlem záběru. Zaznamenaná videa si lze rovnou prohlédnout na 1,5 palcovém displeji s funkcí vypnutí displeje pro noční jízdy.

Autokamera současně nabízí i mnoho doplňkových funkcí. Kromě G-senzoru, který poskytuje ochranu nahrávky při nehodě, nabízí například i možnost automatického zapnutí při detekci pohybu, nahrávání ve smyčce či technologii WDR, která umožňuje vidět detaily hodně stinných i hodně světlých míst.

Praktické je i automatické zapnutí a spuštění nahrávání po detekci nabíjení. Autokamera se jednoduše automaticky zapne/vypne po detekování nabíjení nebo ukončení nabíjení ze zapalování. Kameru lze také přímo připojit k PC a spravovat soubory bez nutnosti vyndávat a manipulovat se samotnou paměťovou kartou.

Niceboy PILOT XS koupíte u všech velkých prodejců za 2.999 Kč.

Niceboy PILOT XR lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Niceboy PILOT XS lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek