Neděle , 23. 02. 2025

Svatopluk

Skylink konečně nabízí volný výběr programů

20. 09. 2012

20. 09. 2012

Ve snaze vyjít vstříc zákazníkům, kteří dávají přednost možnosti sestavit si svůj vlastní balíček programů, a dále ulehčit rozhodování zákazníkům CS Linku, kteří dosud váhali s přechodem na Skylink, zavedl Skylink nový programový balíček pod názvem FLEXI 7.

Koncept balíčku je obdobný, jako ho znají zákazníci CS Linku u balíčku Mých 6. FLEXI 7 tedy umožňuje sestavení vlastního mixu sedmi programů. Vybírat lze z množiny SD i HD programů obsažených v balíčku MULTI HD.

Předplatné FLEXI 7 činí 249 Kč měsíčně / 2 739 Kč ročně (jeden měsíc zdarma) a lze jej předplatit všemi běžnými platebními metodami, jako ostatní programové balíčky. Po přijetí platby se po aktivaci balíčku automaticky nastaví základní sada sedmi programů ve složení:

  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Film+
  • CS Film
  • CS Mini
  • Viasat History
  • Viasat Nature

Od tohoto okamžiku může zákazník svou sadu programů sám překonfigurovat prostřednictvím zákaznické sekce webu Skylinku – REGISTRACE A SPRÁVA SLUŽEB. Nakonfigurovanou sadu programů lze také libovolně měnit. Jedna změna v kalendářním měsíci je bezplatná, realizace dalších změn je podmíněna úhradou 25 Kč platební SMS.

FLEXI 7 lze aktivovat jen na kartách Skylink Irdeto nebo ICE (sériová čísla 4 20…, 4 25…, 4 26…, 4 27…).

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Před nějakým časem jsme měli v rukou MXQPiPO TV a Remix Mini, čili zařízení, která činí televizor „chytřejší“. Nyní jsem dostal k dispozici další mini PC - model Xtreamer mxV v České republice distribuovaný firmou Umax. Dle samotného vyjádření výrobce je jejich cílem vytvářet cenově dostupná zařízení pro pohodlné přehrávání multimédií. Ve svém portfoliu nabízí spoustu modelů, jen sám model mxV, který je předmětem této recenze, má hned další dvě verze – Plus a Pro.

Uživatelé na Twitteru/X zjistili, že po šesti letech se při výběru emoji pistole nyní zobrazuje obrázek zbraně místo vodní pistole. Existence konkrétních emotikonů závisí spíše na konsorciu Unicode a jeho každoročních rozhodnutích než na konkrétních firmách, jako je Apple, Google nebo Twitter. Každá společnost si vytváří svůj vlastní grafický design a nyní to X prokázala tím, že jde proti průmyslově uznávaným standardům.
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek